Strona główna Na sygnale Wypadek drogowy w Cytrynowie! 3 osoby poszkodowane

Wypadek drogowy w Cytrynowie! 3 osoby poszkodowane

1651
9

Dziś, tj. 21.06 około godziny 11:15 w miejscowości Cytrynowo doszło do wypadku drogowego. Jak udało nam się wstępnie ustalić, kierowca samochodu ciężarowego typu cysterna , prawidłowo zatrzymał pojazd przed odbywającymi się pracami drogowymi.

Chwilę później w skutek nie zachowania bezpiecznej odległości w cysternę uderzył pojazd marki Hyundai w który dodatkowo najechało Audi A4. W wyniku zderzenia pojazdów, 3 osoby doznały obrażeń ciała i zostały przewiezione do szpitala. Na podstawie ich obrażeń ustalimy, czy zdarzenie to będzie kwalifikowane jako wypadek czy też kolizja.

Na czas trwania akcji ratunkowej, ruch na DK 15 odbywał się wahadłowo.

IMG_6241  IMG_6248 IMG_6242 IMG_6243

Fot. Maciej Nowaczyk

 

9 KOMENTARZE

 1. Przydałoby się tablice zamazać lekko, bo sie pieniacz trafi i sądem jeszcze zacznie Was straszyć. Passat to chyba nie był jednak, z tego co widać na fotkach.
  Poza tym dobry pomysł z portalem, powodzenia

  • Oczywiście, dziękuję za uwagę i już poprawiam. Artykuł był wrzucany jako „hot news” stąd te usterki. Cały czas się uczymy i mamy nadzieję, że z biegiem czasu będzie coraz lepiej! Pozdrawiam!

 2. jjwow – widze ze Tobie sie bardzo mocno nudzi, skoro masz czas nawet
  komentarz napisac. Wiec nie biadol CHŁOPIE!!! Strona jest super 3X TAK .

 3. Kolejny portal przekazujące rzetelne informacje. Pan „redaktor” najwidoczniej ma zadatki na światowej klasy śledczego.

  Samochód ciężarowy typu TIR nie zauważył kolumny samochodów które zatrzymały się przed odbywającymi się pracami drogowymi. Z prędkością około 80 km/h wjechał w pojazd Audi A4, który uderzył w samochód marki Hyundai. Pojazdy zatrzymały się dopiero na stojącej przed nimi cysternie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here