Strona główna Różne Gwiazdka w MKS-ie

Gwiazdka w MKS-ie

2237
9

Wczoraj, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1, odbyło się świąteczne spotkanie Międzyszkolnego Klubu Sportowego. Była to okazja do złożenia życzeń świąteczno-noworocznych, a także podziękowań zawodnikom za ich trud wkładany w treningi i zawody.

W ramach „Złotej Jedenastki MKS” nagrodzono wyróżniających się sportowców każdej z sekcji. Wśród nagrodzonych znalazły się także dziewczynki trenujące piłkę nożną, a także zawodnicy z najlepszą frekwencją na treningach.

Życzenia i podziękowania złożył młodym sportowcom prezes klubu Sławomir Kupś. Do życzeń dołączyli się samorządowcy – burmistrz Krzysztof Dereziński i Przewodniczący Rady Miejskiej Benedykt Nitka.

Ważnym punktem programu było przybycie Gwiazdora, który obdarował upominkami wszystkich zawodników.

Lista nagrodzonych znajduje się na stronie klubu.


Fot. MKS/trzemeszno24.info

9 KOMENTARZE

  1. No proszę widząc na zdjęciu 4 między innymi starą ekipę, z dobrych czasów kiedy halowa była jedną z rozrywek sportowych. Super czasy, no i konferansjer też jest. Na zdjęciu nr 2 widać przyszłego burmistrza super.

    • do kaczora marudy. w hotelu dzieci by sobie leżały na łóżkach :-)) pewnie jesteś tym rodzicem co jak przywozi dziecko do szkoły to najlepiej pod same drzwi, żeby nie zrobiło dwóch kroków, bo się spoci. Dzieciakom i trenerom życzę spokojnych świąt i powodzenia w pokonywaniu trzemeszeńskich trudności. Róbcie swoje. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. pozdro.

  2. Odnośnie dzieci to się zgadzam że taka sytuacja istnieje, ale to nie tylko w Trzemesznie. Taka sama sytuacja jest z osobami robiacymi zakupy żeby mogli wjechali by do sklepu. Pozdrawiam Wesołych Świat Bożego Narodzenia spokoju, zdrowia i refleksji nad tym co robimy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj