Strona główna Na sygnale Grozili nożem, ukradli telefon

Grozili nożem, ukradli telefon

7297
22

W minioną sobotę (9 września) do policjantów z Trzemeszna dotarła informacja o rozboju dokonanym na młodym mężczyźnie.

Funkcjonariusze ustalili, że do przestępstwa doszło w nocy na terenie miasta. Dwóch młodych mężczyzn zaatakowało nastolatka na ulicy Tumskiej w Trzemesznie. Grożąc nożem zabrali jego telefon komórkowy o wartości prawie 1200 złotych.

Na podstawie zebranych informacji policjanci ustalili dokładny przebieg zdarzenia i rozpoczęli poszukiwania. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Miejscowi funkcjonariusze odzyskali skradziony telefon i ustalili sprawców, którymi okazali się 16-latek i 22-latek. Oboje to mieszkańcy Trzemeszna. Starszy z nich został zatrzymany, po czym usłyszał od prokuratora zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wobec młodszego toczy się odrębne postępowanie przed Sądem Rodzinnym.

KPP w Gnieźnie

22 KOMENTARZE

  1. – Amerykanie mogą zadecydować o zawieszeniu wobec nas udogodnień wizowych – ostrzega były wiceszef MSZ prof. Artur Nowak-Far. Przypomina, że kiedy Węgrzy wydawali swoje paszporty w szemrany sposób, USA zawiesiły wobec nich reguły ruchu bezwizowego.

    Stare dziadki siedza przez TV a młodym zamkna wjazd do USA młodzi musimy wziac sprawy w swoje ręce na wybory a stare pierdoly niech sobie z kaczorem dyktatorem siedza

    • Jak byłem młody to rządził dyktator Tusk za którego rządów musiałem pracować za marne grosze Musiałem bo trzeba było żyć Pracodawcy za jego dyktatorskich rządów pracowników uważali za zło konieczne Afery goniły afery i nigdy nie było w tym rządzie pieniądzy na służbę zdrowia , wojsko , drogi a w zasadzie to na wszystko brakowało pieniędzy Co roku w styczniu ten twój guru donaldinio wygłaszał przemowę że w tym roku dziura budżetowa będzie taka i taka Chciał zamykać szpitale a pielęgniarki miały głodowe pensje Mógłbym tak wymieniać i wymieniać tylko pewnie ty wiesz lepiej bo jesteś z tych ludzi którzy albo nie wiedzą jak było albo bardzo szybko zapomnieli jak było Aha zapomniałbym o rozdawnictwie za rządów rudego Mafie paliwowe i vat-owskie u nas w kraju miały raj na ziemi Rząd o tym wiedział tylko jakoś tak był ślepy na te wałki Może też w tym uczestniczyli ? Niestety za cienki jestem żeby to wiedzieć chociaż z drugiej strony ludzie gadali że mogło tak być A jeszcze dołożę wisienkę na torcie Kradzież pieniędzy z OFE gdzie tusek na żywca mówił w telewizji publicznej która zawsze była na usługach partii rządzącej że pieniądze z OFE nie są własnością Polaków Polacy wpłacali SWOJE CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE i nie były to ich pieniądze ? Rewelacyjny wałek stulecia

      • No teraz masz lepiej bo nie musisz pracować tylko korzystasz z pracy innych ludzi- super zabawa😉😉Ja pracowałem i wtedy i teraz to korzyści wielkich nie mam. Teraz służba zdrowia kwitnie- kolejki do lekarzy po kilka miesięcy. Prywatnie ceny jak z kosmosu. Inflacja przez okres rządów PiS -u kosmiczna. Spytaj pielęgniarek na ilu etatach pracują, nauczycieli i innych to zobaczysz ten dobrobyt. Teraz Ty nic nie wiesz o aferach bo PiS je ukrywa i media rządowe nic Tobie o nich nie powiedzą i prokuratura milczy. Trupy z szafy wypadną po wyborach. Ta prokuratura miała 8 lat, żeby rozliczyć rządy PO i co ? Ano nic bo lepiej tylko rzucać hasłami, których nikt z przeciętnych obywateli nie weryfikuje. Tak jest właśnie z tą Twoją wisienką na torcie o OFE- miałeś pieniądze w OFE? Jeśli tak to sprawdź swoje subkonto w ZUS-ie- zapewniam, że tam je znajdziesz. Te które masz jeszcze w OFE to 10 lat przed osiągnięciem wieku emerytalnego czyli mając 50 lat gdy jesteś kobietą lub 55 gdy jesteś mężczyzną są transferowane co miesiąc do ZUS-u i on będzie Tobie wypłacał je z emeryturą. Pamiętaj jeszcze, że Twoje składki są przeznaczane na emerytury obecnych emerytów a na nas będą pracować inni. Dlatego pieniądze w OFE i ZUS-ie nie są nasze.

  2. Żeby nie Kaczor to już dziś byśmy mieli dziadostwo jakich mało powinni wszyscy go w golom dupe całować ze tak u nas jest jeszcze bezpiecznienie chcijcie imigrantow to z domu nie wyjdziecie kto ma rozum to myśli a kto sieczke to do lekarza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj