Strona główna Kultura Gala MMA w Trzemesznie

Gala MMA w Trzemesznie

2236
31

Już 14 marca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie odbędzie się gala MMA, czyli dyscypliny mieszanych sztuk walki. Przygotowaniem imprezy zajmuje się organizacja MMA „Slugfest”, mająca na swoim koncie dwie udane gale w Witkowie oraz we Wrześni.

Jak podają organizatorzy, przed publicznością wystąpi trzech „fighterów” z Trzemeszna i okolic. Pierwszym z nich jest doskonale znany Adrian Świercz. Zawodnik klubu MMA Witkowo, pochodzący z Jastrzębowa, ma na koncie dwa amatorskie pojedynki, które stoczył na pierwszej gali Slugfest oraz Memoriale Pawła Kamińskiego w Gnieźnie. Oba pojedynki wygrał i to przed czasem. Przed własną publiczności zaprezentują się również Artur Ogonowski oraz Adrianna Rożek. Dla Ady będzie to sportowy debiut w MMA, Artur natomiast walczył do tej pory dwukrotnie, ze zmiennym szczęściem.

W rozpisce potwierdzono już miejsce dla utalentowanej zawodniczki klubu MMA Witkowo – Małgorzaty Smaczniak (amatorski rekord 3-1), dla której trzemeszeńska gala będzie jednym z ostatnich kroków przed przejściem na „zawodowstwo”. Pojawi się także reprezentant Walki Gniezno – Tomasza Karwański, który w Trzemesznie będzie chciał zanotować zawodowe zwycięstwo w karierze.

W walce wieczoru zobaczymy ponownie jednego z zawodników, którzy zaprezentowali się w głównym pojedynku gali Slugfest 2. Którego? Tego organizatorzy nie chcą jeszcze zdradzać.

Impreza odbędzie się przy współpracy z Urzędem Miejskim Trzemeszna i pod honorowym patronatem burmistrza Krzysztofa Derezińskiego. Godzina rozpoczęcia gali oraz ceny biletów zostaną podane w późniejszym czasie.

(Slugfest, M.N.)

31 KOMENTARZE

  1. Bardzo się cieszę z tego przedsięwzięcia,tymbardziej że jestem sympatykiem sportów walki !Będe kibicował OGONOWI gdyż miezka niedaleko mnie,i z chęcią zobaczę jak walczy… !

    • Mieszane sztuki walki czy skrótowo MMA (od. mixed martial arts) to dyscyplina sportowa, która pozwala używać zawodnikom technik z różnych sztuk i sportów walki. Można więc uderzać (boks), używać kopnięć (kickboxing), walczyć w klinczu (zapasy), przewracać przeciwnika (judo, zapasy) i walczyć gdy zawodnik leży (jiu jitsu).

      W skrócie chodzi o to, by pozwolić zawodnikom na jak najwięcej, wyłączając oczywiście techniki, które byłyby niebezpieczne dla zdrowia, bo choć to bardzo twardy… to jednak wciąż sport 🙂

      Mam nadzieję, że pomogłem.

  2. Anonimie… zajrzyj na galę. A nuż Ci się jednak spodoba 🙂
    Jeśli nawet nie sam sport, bo fakt – MMA trzeba lubić – to może sam sposób, w jaki to pokazujemy – oprawa, widowisko, itd.

    Zapraszamy serdecznie 🙂

  3. Bardzo dziękuję( za zrozumiałe dla starszej) babci wyjaśnienie. Dzięki Panu dowiedziałam się czegoś nowego. Jeśli ceny biletów będą nie drogie, to przyjdę z dziadkiem. I może Pana poznam osobiście i uścisnę dłoń za to, że Pan nie wyśmiał starszej ciekawskiej babci lecz pofatyfował się na odpowiedź. To takie rzatkie u młodych ludzi…

    • Trzeba posiadać to coś na „i”, by pisać zrozumiale dla czytelników. Jeśli to był sarkazm-to w Twoim tylko wydaniu-,nie wiem czy wiesz, że istnieją (oprócz intencji autora) normy porozumiewania się.
      Jestem z ninką.

  4. To babcia z dziadkiem nie zobaczy na żywo mieszanych sztuk walk. 2 razy 50 zł. =100 zł. A to spora część renciny.
    Kibicom życzę zdrowych emocji.
    Zawodnicy niech w jednym kawałku powrócom do domów.
    Naszym zawodnikom już biję brawo.
    A ta dziewczyna od nas- w takiej bitwie- to kosmos. O nią to ja szczególnie się martwię i kibicuję jej najmocniej!

    • Ceny biletów będziemy ogłaszać za tydzień. Przeciek nie jest ani prawdziwy, ani trafiony 🙂

      Widząc co Ada wyprawia na treningach… możesz być o nią spokojny. Ale kibicuj jak najbardziej! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj