Strona główna Sport i rekreacja Festyn na boisku w Lubiniu

Festyn na boisku w Lubiniu

983
6

W sobotę (18 czerwca) na boisku sołeckim w Lubiniu odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Impreza rozpoczęła się o godzinie 16:00 i trwała do 19:30. Na licznie zgromadzonych najmłodszych – oraz ich opiekunów – czekały liczne atrakcje.

Organizatorzy przygotowali m.in.:

– zawody sportowe (dzieci zostały podzielone na 3 grupy i rywalizowały ze sobą w 5 konkurencjach sportowych, za które otrzymały medale oraz dyplomy)

– jazdę konną

– pokaz motorów

– kącik plastyczny

– trampolinę do skakania

– mecz „dorośli kontra dzieci”

– konkurs ekowiedzy z nagrodami ufundowanymi przez burmistrza

– pokazy straży pożarnej

– kącik gastronomiczny z domowymi wypiekami: kawą, herbatą, kiełbaską z grilla itp.

Dzieci uczestniczące w festynie otrzymały upominki zakupione z funduszu sołeckiego oraz ufundowane przez sponsorów. Po festynie w nowym miejscu sportowo – rekreacyjnym nad jeziorem zorganizowane zostało ognisko dla mieszkańców.

6 KOMENTARZE

  1. Dobrze że na świecie istnieją nauczycielki z pasją. Dzięki nim takie imprezy są wspaniałym przeżyciem dla dzieci. Gratulacje Pani Karolino 🙂

  2. To tylko zazdrość ze Pani Karolina zostaje wyróżniona, a cała reszta nie. Myślę że należą się jej wielkie gratulacje za to że mimo pracy, szkoly i codziennych obowiązków znajduje czas na sprawy związane z wsią. Nikt tak się nie poświęca jak Pani Karolina. Zawsze dopina wszystko na ostatni guzik. Pani Sołtys powinna być z niej dumna i podziękować jej za tak wielka pomoc. Brawo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj