Strona główna Kultura Echo Sygnał zagrał w Kosewie

Echo Sygnał zagrał w Kosewie

1537
2

Od kilku lat, fanom dobrego bluesa początek wakacji kojarzy się z podpowidzkim Kosewem i odbywającym się tam Ogólnopolskim Przeglądem Zespołów Blueasowych i Blues-Rockowych.

Nie inaczej jest i w tym roku – od piątku, w malowniczo położonym ośrodku niedaleko Słupcy –  przy niemalże tropikalnej temperaturze bawią się fani bluesa i motocykli, gdyż równocześnie odbywa się tam zlot fanów jednośladów. Program 3-dniowego festiwalu jest bardzo bogaty. W pierwszej kolejności liczy się oczywiście muzyka.

Miło nam poinformować, że wśród zaproszonych gości pierwszego dnia festiwalu, znalazł się zespół z naszego miasta – Echo Sygnał, w którego skład wchodzą: Krzysztof BuczyńskiMarcin BaranAdam Antas i Mariusz Twarużek.

Zaprezentowali oni, zgromadzonej dość licznie jak na początek festiwalu publiczności, swoje najbardziej znane utwory, m.in. Bułka, Afgańczyk i Koszmar. Koszmarem na pewno nie można nazwać ich występu, który spotkał się z pozytywnym oddźwiękiem słuchaczy.

Czytelnik, który przesłał nam materiał z koncertu dodaje:

„Liczymy, że nie był to jedyny tego lata koncert Echo Sygnałowców i już niebawem będziemy mogli usłyszeć ich ponownie… oby tym razem w naszym mieście…chociaż wątpliwe by znaleziono dla nich lukę w napiętym programie kulturowym Trzemeszna…”

3 2

2 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję, że skromne chłopaki z Echo Sygnał następnym razem poinformują nas o planowanych występach – gdziekolwiek by nie występowali.

  2. Super muza! Wokalnie trochę gorzej i przydałby się ktoś z mocnym wokalem i charyzmą na scenie, a Buczol mógłby pokazać więcej na gitarze ( takie mam wrażenie). No i więcej ruchu Panowie, więcej szaleństwa, bo stoicie jak takie dupy wołowe- przy tej całej ekspresji dźwięków to wręcz nie wypada. Powodzenia chłopaki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj