Strona główna Różne Dziś Dzień Flagi Rzeczypospolitej

Dziś Dzień Flagi Rzeczypospolitej

4707
12

Dzisiaj obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Z tej okazji, o godzinie 11:00, przy pomniku Jana Kilińskiego odbyło się uroczyste wciągnięcie flagi na maszt, któremu towarzyszyło odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele samorządu, członkowie Gminnego Komitetu Pamięci Walk i Męczeństwa, zuchy, harcerze i grupa mieszkańców.

Była to też okazja do przypomnienia znaczenia symboli narodowych. Część oficjalną zakończyło odśpiewanie Roty, po czym uczestnicy uroczystości wręczali mieszkańcom symboliczne, małe flagi narodowe.

12 KOMENTARZE

  • O kim mówisz w taki sposób?
   Może zapytać przy okazji wypada ustępującego burmistrza, kto, w jakich okolicznościach, kto podjął decyzję o postawieniu masztu na parkingu przy urzędzie? Ile kosztowała ta „inwestycja na medal”? W jaki sposób została sfinansowana? I kto się pod tym niemądrym pomysłem – poza pomysłodawcą i decydentem – podpisał?!

 1. filmna youtube pt: „Ucieczka baronów PiS z Polski! Onet ujawnił, że członkowie zarządu Orlenu wyjechali z Polski'”

  czlonkowie Orlen sa juz za granica pokupowali domy na Węgrzech i Turcji jesli przejdzie sie na Islam to zaden kraj arabski nie wyda obywatela

  Orlen za zanizanie cen na rynku moze zostac zamkniety na 4 spusty przez Trumpa byc moze to wykorzysta w swojej kampanii

  Brawa dla emerytow ze za pare zlotych pozwolili rozkradac tamci nie dawali a pis im dal tylko panstwo w runie teraz – mlodzi czas spierd..c z PL niech emeryci bronia teraz tego kraju

  • Zostaw emerytów w spokoju i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Rozejrzyj się wokół to może zauważysz, ludzi młodych, którym nie opłaci się pracować, bo żyją z wszelkiego rodzaju zasiłków i 800+. To właśnie jest elektorat pisowski.

    • jak juz o polityce to ja bym raczej zadała pytanie następujące – Dlaczego Pan Obajtek uciekł na Węgry tam gdzie sprzedal Lotos po znacznie zaniżonej cenie ? moze ludziom sie oczka otworzą w koncu ze władza poprzednia dała im ochłapy a sami miliardy nakradli i zostawili was w tym kraju

     • No otworzą się nie jednemu Tusk wam tak śrubę przykręci że aż w dupach wam się przewróci jeszcze trochę czas leci tylko szykujcie świeczki bo nie jeden będzie miał ciemność nie mówiąc o żywności będziecie mogli sobie pokrzyczeć jebać pis płakać i płacić

     • Po co Tusk ma srube przykręcać ? zauwazcie jedno ONI Pisiory stare straszą tuskiem a poki co Tusk nic nie zrobil zlego bo ani komisji nie mial ani zabranego immunitetu a Kaczor ukradl nawet wieniec i za chwilu mu immunitet odbiora za wieniec za publiczne oskarżenie tuska ze jest agentem bez dowodow – serio ? imponuje wam rozrabiaka w Unii Europejskiej ? ktos kto oddala nas z Unii zbliza nas do Rosji ! i historia juz nie raz pokazala ze jesli nie jestesmy z Zachodem (moze zachod idealny nie jest ma swoje wady i glupie pomysly fakt ale jak poczujesz bat Ruski ze wchodu to zatesknisz za Unią !

  • To właśnie za komuny obywatele (sic) byli – pozornie – zjednoczeni. Hasło „proletariusze wszystkich krajów łączcie się!” pamiętasz? Bieda łączyła. W demokracji łączy nie „dzień flagi” tylko wspólny cel (np pod jedną flagą), poza tym rożne frakcje zajadle się zwalczają. Na szczęście nie mieczem, a słowem, podłą propagandą itp, ale krew się nie leje. Komuna zatem nie musi wracać, skoro jej utopia nadal pokutuje w umysłach jej dawnych dzieci, czy pogrobowców, na co dałeś przykład swoim wpisem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj