Strona główna Kultura Dzień Dziecka w Kozłowie

Dzień Dziecka w Kozłowie

1325
20

Prawie osiemdziesięcioro dzieci z sołectwa Kozłowo – Rudki miało okazję miło spędzić czas w towarzystwie swoich rówieśników. Na piknik z okazji Dnia Dziecka zaprosiła ich rada sołecka na czele z sołtysem Jadwigą Kędzierską i przewodniczącą Jolantą Flak.

Dzieci i ich rodziców odwiedził radny z tego terenu – Maciej Dalewski.

Impreza odbyła się na placu przy świetlicy wiejskiej. Można było wziąć udział w zabawnych konkurencjach, skorzystać z malowania twarzy, czy po prostu pobawić się na placu zabaw.

Na wszystkich czekał bogaty poczęstunek, a dzieci otrzymały dodatkowo paczki ze słodyczami.

20 KOMENTARZE

 1. No i fajni,można? można jak się chce szkoda tylko,że nie wszystkim się chce,co robi np.rada sołecka czy koło gospodyń w miejscowościach w których działają ROBIĄ WYCIECZKI ALE SOBIE.

 2. Poprawiłam sobie humor patrząc na radosne zdjęcia i miłą informację. Oby tylko takie były przez nadchodzący tydzień.

 3. Mam pytanie do pani soltys i calej rady a kiedy bedzie ten obiecany chodnik bylem na zebraniu soleckim z 2 lata temu ze bedzie zakladany chodnik przez Rudki ten chodnik zalozony kolo sklepu spozywczego kolo CPN niebylo w nasze kompetencji zeby zakladac gdyz jest to droga powiatowa pomijajac fakt pani soltys obiecala w nastepnym roku chodnik od figury do wioski i co pan radny tez byl na tym zebraniu i co i g…o lampy ktore nie swieca wyrzucanie kasy w bloto a chodnik by sie przydal ktos ma krotka pamiec prosze o informacje pania soltys.Dzien dziecka OK.Jeszce jedno wycinali chaszcze przy wjezdzie na Rudki jak to jest zrobione po patyracku i po lebkach wstyd nasi reprezentaci .

   • Ziomek,otwórz pape na wiejskim zebraniu i powiedz coś nie po myśli rady sołeckiej to ciebie zjedzą i uznają za głupka bo chcesz lepiej zadysponować kasą.Rada przed zebraniem uzgadnia na co przeznaczyć kasę wiejską,także zebrania na wsi to czysta fikcja.Znam też miejscowości w których kasa co roku idzie w świetlice wiejską z której korzysta tylko garstka mieszkańców.

   • Nie zale idioto no to juz 3 lata chyba pani soltys nie pamieta co mowila bylismy na zebraniu i pamiec mamy dobra Ziomku trzeba rozdysponowywac solecka kase na potrzeby mieszkancow bedzie zebranie to przypomnimy ten temat.

 4. Było super!!! Kozłowianie przestańmy kozłować i należy żyć w zgodzie a nie fikać jak stare capy! Impreza udana, radosna. Kto nie był to niech żałuje a nie pisze tu bzdur. Sołtys dobrze nam tu zarządza.

 5. Chcialem przypomniec ze fundusz solecki jest nie tylko na imprezy sa i inne sprawy a nie tylko wycieczki i baleczki.

 6. Pisanie, że ze świetlicy korzysta garstka osób jest kłamstwem. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia z Kozłowa. Jestem mieszkańcem miasta, wiec może nie znam do końca realiów wsi ale zapytam w takim razie. Ile osób zaangażowało się w tą imprezę? Na ile osób we wsi może liczyć sołtys? A czy ktoś sam wystąpił z jakąś propozycją, co jeszcze można by w sołectwie zrobić? Kto wybrał sołtysa i rade sołecką? Pragnę tez zauważyć, że jest to normalna procedura, że rada sołecka przedstawia propozycję zebraniu wiejskiemu. Propozycje te zebranie może przyjąć albo odrzucić. Nie wierzę, że jeśli ktoś odezwie się w sposób stanowczy, grzeczny i merytoryczny to go ” zjedzą i uznają za głupka”. Ale najgorsi sa własnie ci co na zebraniu to ”ani be ani me” a pod sklepem za plecami to mają wiele do powiedzenia.

 7. Pani sołtys nie oglądaj się na boki. Rób jak robisz do tej pory. Z chętnymi do pomocy współpracuj, jeśli są w Kozłowie ludzie nie tylko do dokuczania, a do roboty też.

 8. Czekamy caly czas za oswietleniem chodnikiem sam wjazd do Rudek mowi wiele syf syf i mogila zarosniete cale pobocza drzewa opierdo…e jak po tornadzie .

 9. Prose pani soltys a pacuski sa do nas jak nie bylim na imprezce pani mowi ze byly dla kozdego cy dziecioki dostaly tylko te co byly tez bym zjod cukierka.

  • Byłeś tam idioto jeden? A może idiotko? Poświęciłaś trochę czasu swojemu dziecku aby mogło spędzić go ze swoimi rówieśnikami, pobawić się , pobiegać? No nie byłaś, bo w tym czasie obejrzałaś 3 seriale , wypiłaś 4 kawy a twój mąż siedział w Rudkach pod sklepem. A dziecko w tym czasie siedziało w zaduchu w domu i zabawiało się twoją komórką. Gdyby dziecko było, dostałoby i paczuszkę. Zastanowiłaś się skąd były pieniądze na te słodycze? Myślisz, że co? Że to się z góry należy? G… sie należy. Rusz dupę, zaangażuj sie w życie sołectwa a potem pie…l

 10. BURMISTRZ na zebraniu soleckim powiedzial ze RUDKI KOZLOWO dostaja najwiecej na solectwo i nie przyciemniaj ludziom glupot mam w rodzinie soltysa i wiem jak to dziala nie sztuka raz w roku zrobic dzien dziecka i sie chwalic pod niebiosa a rok dlugi

 11. Ktoś napisał ,żeby Pani Sołtyska robiła tak, jak do tej pory dla wsi, we współpracy z życzliwymi i mądrymi mieszkańcami Kozłowa.
  Robi dobrze , jest pomocna, wszystkim nie wygodzi. Pani Sołtys – głowa do góry! jest OK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj