Strona główna Sport i rekreacja Dwa dystanse w Gołąbkach

Dwa dystanse w Gołąbkach

6254
8

XVII Zimowy Bieg Trzech Jezior za nami. W tym roku organizatorzy wyszli naprzeciw oczekiwaniom początkującym i mniej wytrenowanym zawodnikom.

Oprócz tradycyjnego biegu na 15 km, można było wystartować na znacznie krótszym dystansie – 5 km.

Dłuższą trasę pokonało 633 biegaczy, krótszą – 104. Zwycięzcą biegu głównego został Andrzej Starżyński z czasem 48:37, a najszybszą kobietą okazała się Wioletta Paduszyńska (55:43).

Dystans 5 km najszybciej pokonał Dariusz Morzyński z czasem 18:08. Wśród kobiet tryumfowała Wiktoria Łuczyńska (22:10).

Z mieszkańców gminy Trzemeszno najszybciej na mecie pojawił się Michał Szukalski z czasem 1:02:59. Najszybszą mieszkanką naszej gminy okazała się Martyna Wilczura (1:12:10).

Szczegółowe wyniki można przeglądać na stronie www.datasport.pl.

8 KOMENTARZE

 1. Gratuluję Zawodnikom i pozdrawiam Kibiców!
  Na podsumowaniach biegów w Trzemesznie nie fajne jest zawsze to, że zawodnik na pudle jest w tle, bo najważniejsi są urzędnicy i sponsorzy. Przecież organizator może im podziękować po imprezie przy kawie! I jeszcze spiker ( ponoć burmistrz) , po co nam, zawodnikom wiedzieć, kto z kim jest rodziną albo kolegą! Szanowni Organizatorzy, warto spojrzeć z boku na to, co robicie i troszkę podnieść standardy obowiązujące w kraju . Na spadającą frekwencję bardzo dobry pomysł z biegiem na 5 km!
  Do zobaczenia w maju!

  • Bo to jest cały nasz burmistrz,wciska ludziom w ten sposób jaki on jest dobry, z każdym na luzie itd. a w rzeczywistości to masakra w kierowaniu i właściwym zarządzaniu gminą, widać i słychać z odsłuchań na sesjach,mieszkańcy dają się zwodzić i mamy to co mamy.Jego przemowy to faktycznie wielkie beblenie o sobie i rodzinie czyli bez sensu i czasami logiki,mówienie dla mówienia aby grupki popadały w zachwyt.

 2. Skoro Burmistrz przychodzi na bieg na luzie i prowadzi imprezę przez mikrofon to po co Osir wydaje pieniądze na smutnego spikera( ten gość w sobie zycia nie ma, mówi bez kropek i przecinkow…nuuudy)!
  W Golabkach wystarczy dobra muzyka!
  A w hali gościa, który kiedyś był! Blyskotliwy z mega wiedzą i energią!
  Gratuluję zawodnikom ukończenia biegu!
  Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here