Strona główna Różne Dożynki w Jastrzębowie

Dożynki w Jastrzębowie

1749
15

Znany jest termin i miejsce tegorocznego, gminnego Święta Plonów. Uroczystości odbędą się 26 sierpnia w Jastrzębowie. Msza święta, obrzęd dożynkowy, występy artystyczne i zabawa będą miały miejsce na placu przy świetlicy wiejskiej.

Starostami zostali wybrani Emilia Kozińska z Miławy i Łukasz Marciniak z Jastrzębowa.

W najbliższym czasie mają zapaść ostateczne decyzje w sprawie szczegółowego programu obchodów. Powiadomimy o tym naszych Czytelników.

Nieoficjalnie wiadomo, że w tym roku nie przewiduje się występów żadnych gwiazd.

15 KOMENTARZE

  1. Bez sensu, dlaczego zadnych gwiazd? Od czego mamy Dom Kultury? Przeciez oprócz dni Trzemeszna to jedyna impreza i zadnych zespołów? Na co ida nasze podatki? Moze na Remondis?

  2. Raz na ruski rok są imprezy. A tu nawet na dożynki nic nie chcą zrobić. Po prostu przesada… Dom kultury też stoi i żadnego pożytku nie robi. A później się dziwią że młodzież sama sobie organizuje imprezy. 🙂

  3. Jak pamiętam z ostatnich lat, to chyba jednak gmina przyznawała pieniądze na występ „gwiazd”. Dom Kultury to tylko koordynował. A poza tym, jakoś mi do tych „gwiazd” nie tęskno.

  4. Zapraszamy na najlepsze dożynki do Kłecka gwiazda wieczoru RUDI SZUBERT oczywiście zabawa dożynkowa a dla najmłodszych darmowe zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji startujemy 25.08.2018.liczymy ,że mieszkańcy Trzemeszna będą z nami.

  5. W innych małych gminach na dożynkach są wspaniałe gwiazdy a w Trzemesznie nic.Po co kosztowny dom kultury i etaty np.promocja gminy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj