Strona główna Sport i rekreacja Darmowy aerobik dla osób 50+

Darmowy aerobik dla osób 50+

1731
6

Marcin Duszyński – prezes Klubu Sportowego Trzemeszno, zaprasza osoby powyżej 50. roku życia na bezpłatne zajęcia z aerobiku. Prowadzi je Wioletta Chojnacka, nauczycielka wychowania fizycznego, instruktorka fitness.

Zajęcia rozpoczęły się 23 stycznia, jednak zostały zawieszone na okres ferii zimowych. Będą kontynuowane od 13 lutego i zakończą się w czerwcu.

Harmonogram: poniedziałki (16:30 – 17:30) oraz środy (17:00 – 18:00) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie. Należy zabrać sportowy strój oraz obuwie.

Oferta skierowana jest dla osób powyżej 50 roku życia, aby działać prozdrowotnie i profilaktycznie. Możliwość oderwania się od codziennych zajęć, wypoczynek od jakiegokolwiek wysiłku umysłowego, możliwość spotkania się w gronie towarzyskim, zabawa i rozmowy powodują, że myślenie jest pozytywne. Człowiek nie czuje się niepotrzebnym, czy niedołężnym” – komentują organizatorzy.

W razie pytań można kontaktować się z sekretarzem klubu, Justyną Bąk. Numer telefonu: 669 279 973.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

6 KOMENTARZE

  1. Ja odpisałam nickowi „pisze”, który mówi o aerobiku normalnym, to się rozumie, że jest jeszcze jakiś aerobik nienormalny.
    Jakby co, to ja chodzę na aerobik dla seniorów, tylko już nie wiem czy ten mój jest normalny ,czy nie.
    Hmm ale mój nie jest zawieszony.
    No to wolę dalej nie myśleć, co ” …. pisze ” miało na myśli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj