Strona główna Na sygnale Cztery włamania do altanek

Cztery włamania do altanek

4819
12

Do czterech włamań do altanek działkowych doszło w ostatnich dniach na terenie Trzemeszna.

Jak przekazała nam Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, do wszystkich przestępstw doszło na terenie ogródków działkowych przy ulicy Przemysłowej.

Łupem nieznanego sprawcy lub sprawców padły m.in. kosiarki oraz kosy. Włamania miały miejsce najprawdopodobniej w dniu 28 grudnia.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu przestępców proszenie są o kontakt z Komisariatem Policji w Trzemesznie, który prowadzi postępowanie (numer tel. 47 77 21 350 lub email anna.osinska@po.policja.gov.pl).

12 KOMENTARZE

  1. Czy gdy u Was w pracy zdarza się trudne dni macie więcej pracy piszecie na portalu pomóżcie do roboty nieroby za coś kasę dostajecie ,nie tylko za palowanie kobiet i zabawy granatnikiem

    • Ty kaczorze dziewico, to nawet do zwykłej,,roboty ,,się nie nadajesz , bo czego się nie dotkniesz to spi_rdolisz .A szkoda ,bo byś miał zajęcie i swoich wypocin tu nie przedstawiał ,a co za tym idzie, to świadectwa twojego niskiego ,a nawet zerowego IQ.

  2. Panów redaktorze a dlaczego nie napiszecie o młodzieży wspaniałej która znak wyrwała ławkę przeniosla na ulicę? Wandalizm w czystej postaci. Może spójrzcie w kamery skoro miasto konitorowane i przypomnijcie rodzicom ze dzieci się wychowuje nie chowa. Place skatepark ulica ma wychowywać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj