Strona główna Różne Co wręczyć młodej parze oprócz koperty? Wybierz prezent z dedykacją

Co wręczyć młodej parze oprócz koperty? Wybierz prezent z dedykacją

687
0

O prezentach ślubnych można pisać wielotomowe książki, a temat i tak nie zostanie wyczerpany. Z każdym sezonem odkrywane są bowiem nowe trendy, a upominki uważane za ponadczasowe, zyskują nowe formy. Wybierasz się na ślub w charakterze gościa? Nie idź na łatwiznę i nie wręczaj wyłącznie koperty z pieniędzmi. Przygotuj coś specjalnego dla państwa młodych, a na długo zapiszesz się w ich pamięci!

W tym sezonie personalizowane prezenty ślubne robią prawdziwą furorę

Para młoda statystycznie otrzymuje od kilku do kilkudziesięciu kopert z pieniędzmi. Taki prezent to w dzisiejszych czasach oczywistość – jeśli nowożeńcy nie zaznaczą w zaproszeniu, że zależy im na upominkach rzeczowych, co jednak jest rzadkością. Miłym gestem będzie dołączenie do koperty czegoś jeszcze. Nie musi to być drogi ani ekskluzywny produkt, chodzi o gest. Wręczając państwu młodym kopertę i mały prezent, wyróżnimy się na tle innych gości. Dobrze będzie dopilnować, aby upominek był trwały oraz pięknie wykonany. Powinien posłużyć nowożeńcom przez długie lata, przypominając im o szczególnej chwili, w której w obecności świadków i zaproszonych gości, oficjalnie ślubowali sobie wieczną miłość.

Pozwól, że coś Ci podpowiemy: jako specjaliści w dziedzinie prezentów ślubnych doskonale wiemy, jakie podarunki są obecnie na topie. To produkty personalizowane, wykonywane na indywidualne zamówienie. Są one opatrzone dedykacją, która może zawierać datę ślubu oraz imiona państwa młodych, a także krótkie życzenia. Eleganckie, wykonane z najwyższą precyzją prezenty dla par zamówisz w sklepie Murrano https://www.murrano.pl/prezenty/, gdzie są sprzedawane personalizowane upominki w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kryształowe łabędzie, grawerowane wazony i inne prezenty dla nowożeńców

Obok prezentów praktycznych, które pasują na inne okazje, na ślub zamów coś ładnego, pełniącego funkcję dekoracyjną. W sklepie internetowym Murrano są dostępne m. in. zjawiskowe kryształowe łabędzie, zamknięte w pudełeczku z dedykacją. Można na nim umieścić życzenia, które zastąpią tradycyjną kartkę. Innym pomysłem na dodatek do koperty jest szklany wazon z personalizacją w postaci inicjałów państwa młodych. To rewelacyjny prezent na ślub: pięknie się prezentuje, symbolizuje miłość między dwojgiem ludzi i przyda się na kwiaty, które mąż kupi żonie. Wśród inspiracji znalazły się również pamiątkowe róże z kryształu, zestawy grawerowanych szklanek oraz ozdobne albumy na zdjęcia ślubne. Zajrzyj do kolekcji Murrano i znajdź tam prezent, który spodoba się nowożeńcom!