Strona główna Na sygnale Ciężarowym w osobówkę

Ciężarowym w osobówkę

864
10

Dzisiaj (15 lutego) około godziny 11:30 na skrzyżowaniu przy stacji „Orlen” w Rudkach doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ciężarowy mercedes uderzył w tył skody octavii, która zatrzymała się na czerwonym świetle. Pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala dwie osoby – kierowcę i pasażera skody.

W znacznym stopniu uszkodzony został tył samochodu osobowego. Na miejscu oprócz pogotowia pracowali strażacy z OSP w Trzemesznie i JRG w Gnieźnie oraz policja.

Zaraz po zdarzeniu kierujący pojazdami uczestniczącymi w wypadku przemieścili je na zatoczkę autobusową, przez co ruch mógł się odbywać normalnie.

10 KOMENTARZE

  1. Powinni zrobić rondo i będzie bezpieczniej. Albo zamontować kamery i potężne kary za przejazd na czerwonym. Też by mnie kiedyś tam ciężarowy zgarnął, nawet się nie zatrzymał pajac!!!

  2. Też tam spotkałem niedawno daltoniste w ciężarówce. Prawie mnie staranował, obtrąbił do tego, a po zadaniu pytania: na jakim świetle przejechałeś baranie???? zrobił się czerwony jak to światło na którym przejechał. Jechał od Gniezna i chyba pomylił sygnalizator do prawoskrętu z tym do jazdy na wprost. Kamera by się tam baaardzo przydała.

  3. No niestety tak jest, nie raz mając juz zielone stałam i dla pewnosci czekałam co zrobi tirowiec bo hamuja na ostatnia chwile, potem na mnie z tyłu trabia ze nie jade ale wisi mi to… Chce dotrzec do celu w jednym kawałku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj