Strona główna Sport i rekreacja Charytatywny turniej Szach-Mat

Charytatywny turniej Szach-Mat

1940
6

Ponad 100 zawodników wzięło udział w Charytatywnym Mikołajkowym Turnieju Szachowym Szach-Mat.

Całkowity dochód z wpłat uczestników zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację 18-miesięcznej Neli z Trzemeszna. Dziewczynka cierpi na ciężką chorobę – zespół Rubinsteina Taybiego.

Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie „Teraz”, a patronem honorowym Polski Związek Szachowy. Impreza odbyła się w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym „Magnolia” w Bystrzycy.

Szczegółowe informacje o turnieju wraz z wynikami i obszerną galerią zdjęć można znaleźć |TUTAJ|.

fot. OSiR

6 KOMENTARZE

  1. brawo dla uczestników wyśmienita gra, byłem i obserwowałem (chcialbym uzyc jeszcze jakiegos niebanalnego słowa ale podpisze sie dyplomami to mysle wystarczy

  2. Patrząc na to spotkanie z punktu sapencjalnego było to piękne spotkanie … Arcymistrzowska gra była odwzorowaniem tego co w ludzkich umysłach drzemie a mianowicie bezkonkurencyjne starcie logicznych jednostek, które myślą . To było istne peregrynowanie umysłu ponad materię. Ja jako zwykły zjadacz chleba, prosty boży osiołek nie potrafiłem uchwycić imponderabilii na tym spotkaniu

  3. Świetna organizacja turnieju, szczytny cel, wspaniałe nagrody , brawa dla sponsora i organizatorów. Pięknie wyglądało 60 ustawionych szachownic z timerami , o danej rundzie: zawodnikach, mr stolika informowały smsy. Magnolia z miłą obsługą serwowala poczęstunek. Wszystko super.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj