Strona główna Sport i rekreacja Biegali na trzech dystansach

Biegali na trzech dystansach

1804
25

Po raz trzeci wystartował Letni Bieg Trzech Jezior. Złożyły się na niego trzy biegi ma dystansach 15 km (z Kamieńca), 10 km (z Ostrowitego) i 5 km (z Zielenia). Starty wszystkich biegów były tak rozłożone w czasie, że biegacze spotkali się na trasie.

Na metę w “Magnolii” w Bystrzycy wbiegali razem. Można było ich rozróżnić po kolorach numerów startowych. Najdłuższy z biegów ukończyło 202 zawodników, 10 km – 59 biegaczy, a 5 km – 68.

Podsumowano też Grand Prix biegów OSiR 2018 r. W jego skład wszedł Zimowy Bieg Trzech Jezior, Bieg Kilińskiego i dzisiejszy na dystansie 15 km. Zawodnicy, którzy ukończyli wszystkie biegi otrzymali pamiątkowe etui do medali, tworzące jedną całość.

Organizatorzy uhonorowali pamięć zmarłego niedawno trzemeszeńskiego biegacza Romana Stęczniaka, wręczając komplet medali jego synowi Bartoszowi.

Wyniki biegów zamieszczone są |TUTAJ|. Oprócz kategorii „open” oraz wiekowych zamieszczono tam również wyniki w kategoriach: gmina Trzemeszno i „Paroc”, osobno dla każdego dystansu.

25 KOMENTARZE

 1. I znów nasz wspaniały orędownik i popularyzator igrzysk sportowych uaktywniony . Dbający o kondycję fizyczną pomijający popularyzację rozwoju umysłowego ! Samo dotlenianie mózgów nie spowoduje jego rozwoju intelektualnego . Ta samo pozowanie do fotek nie wpłynie na wynik wyborów !

   • A czy działania Burmistrz po wpadce za jazdę po pijaku to nie kampania wyborcza ? Jakoś dziwnie zrobił się aktywny ! Nawet zmienił swój zewnętrzny wizerunek zapuszczając brodę . A czy wiecie dlaczego ? Wiecie dlaczego struś chowa głowę w piasek ?
    Czy wiecie dlaczego przestępcy używają masek podczas napadów ?
    Myślę , że mam do czynienia z osobami o światłym umyśle a one same sobie odpowiedzą . A tych , którzy mają problemy z główkowaniem zachęcam do nie zabierania głosu .
    Rozliczenia trwają .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj