Strona główna Różne Baśniowe akcenty w pokoju dziecięcym? Przegląd najładniejszych naklejek ściennych

Baśniowe akcenty w pokoju dziecięcym? Przegląd najładniejszych naklejek ściennych

808
0

Dzieci kochają baśnie i bajki, a marzeniem wielu chłopców i dziewczynek jest mieć własny pokój, urządzony w nietuzinkowy sposób. Miłośnicy zwierzątek, księżniczek, dinozaurów i innych, równie fantastycznych postaci, będą zachwyceni możliwością zamieszkania w pokoju, gdzie ściany zostały udekorowane kolorowymi naklejkami. O jakich naklejkach mowa? Które wzory zasługują na uwagę dzieci oraz ich rodziców? Na te pytania odpowiadamy poniżej!

Pokój, jak z bajki! Naklejki w zwierzątka wyglądają bardzo realistycznie

Bezkonkurencyjnym i bez wątpienia najciekawszym wyborem w zakresie dekoracji ściennych do pokoju dziecka, są naklejki na ścianę zwierzęta. Na najmłodszych ogromne wrażenie robią te duże, przedstawiające uśmiechniętych mieszkańców lasu, oceanu czy dżungli. Latające króliczki, wesołe pandy i kolorowe smoki nadadzą klimatu każdemu pokojowi – czyniąc go niezwykłą krainą, w której aż chce się spędzać czas. Nieco starsze dzieci, zamiast naklejek animowanych, wolą te bardziej naturalne. Taki efekt da się uzyskać na przykład poprzez stworzenie cyfrowej wersji ręcznie malowanej akwareli. W ten sposób malowidło może zostać przeniesione na ścianę – bez ramy! Realistyczne naklejki przedstawiające zwierzęta, tworzą w pokoju niesamowitą atmosferę, jakiej nie zapewnią żadne elementy wystroju: kolorowe zasłony, dywany i kwiaty doniczkowe to tylko dodatki. Naklejki na ścianę są zaś głównym punktem dekoracyjnym, który przyciąga uwagę każdej osoby, wchodzącej do pokoju.

Naklejki ścienne mogą przedstawiać, co tylko chcesz! Efekt WOW gwarantowany

Przy wyborze naklejek na ścianę ważne jest to, aby produkt był matowy i wycinany po obrysie. Tego rodzaju naklejki można znaleźć w sklepie Eudajmonia WallArt, który dostarcza wysokiej jakości dekoracje ścienne w formie naklejek, tapet i plakatów. Wybór wzorów jest tak duży, że każde dziecko znajdzie idealną propozycję dla siebie. Misie, pociągi, sarenki, kwiatki, ptaszki, drzewa… wymieniać można bez końca! Które są najładniejsze? Trudno ocenić – tę decyzję pozostawiamy najmłodszym. Część z nich z pewnością będzie oczarowana naklejkami z motywem zwierząt. Inni postawią na baśniowe wzory, przedstawiające zamki unoszące się na chmurkach, wróżki i księżniczki. Dla chłopców interesującym wyborem mogą być takie naklejki, jak miś w samolocie albo bajkopociąg. Zajrzyj na stronę sklepu Eudajmonia.eu i przekonaj się na własne oczy, jakie naklejki do pokoju dziecka możesz zamówić bez wychodzenia z domu!