Strona główna Różne Barwne obchody Dnia Przedszkolaka

Barwne obchody Dnia Przedszkolaka

3102
6

Przypadający wczoraj Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto najmłodszych, ustanowione przez Sejm RP w 2013 roku. O tej ważnej dacie nie zapomniano również w Trzemesznie.

Organizatorami obchodów były Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka i Dom Kultury. Odbyły się one na skwerze Hipolita Cegielskiego. We wspólnej zabawie wzięły udział wszystkie przedszkola, zarówno publiczne jak i niepubliczne, a także oddziały przedszkolne działające przy szkołach podstawowych.

Dzieci ze wszystkich placówek zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Oprócz wspólnej zabawy, jedną z atrakcji było puszczanie w świat baloników, w których umieszczono życzenia dla przedszkolaków z innych miejscowości.

Na zakończenie ulicami miasta przeszedł barwny korowód przedszkolaków. Imprezę zabezpieczali strażacy z OSP w Trzemesznie.

6 KOMENTARZE

  1. Dlaczego to wszystko odbywało się na tym betonowym placu a nie w parku gdzie jest piękna zieleń wybudowana scena i bardzo duży teren

    • A kto by to zobaczył wiewiórki z parku? To również było święto obchodzone po to aby mieszkańcy wiedzieli że przedszkolaki również mają swoje święto! Zieleń w parku to nasze.dzieci z przedszkoli odwiedzają chociażby podczas pieszych wycieczek! Pozdrawiam

  2. no dobrze panie i panowie radni Hipolit był wielkim synem tej gminy ale czy nie moglibyście pomyśleć aby zrobić nie teraz ale zaplanować w wydatkach pomnik wielkiego Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego ?
    np na skwerze na nowym miescie albo kolo bylem biedronki ?

    ta postać zasluguje na pomnik w naszym miescie , robi sie skejtparki i inne wybiego dla pasów ale nie ma takiego pomnika w naszym miescie ani nawet ulicy tego menza stanu !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj