Strona główna Na sygnale 74-letnia rowerzystka zderzyła się 72-letnią pieszą. Policja szuka świadków

74-letnia rowerzystka zderzyła się 72-letnią pieszą. Policja szuka świadków

3984
13

Komisariat Policji w Trzemesznie prowadzi postępowanie dotyczące spowodowania wypadku w ruchu drogowym z udziałem 74-letniej kobiety poruszającej się rowerem po chodniku i 72-letniej pieszej, również poruszającej się po chodniku.

Do zdarzenia doszło 21 października, około godziny 12:00, przy ulicy 22 Stycznia w Trzemesznie. W wyniku wypadku piesza doznała złamania ręki.

Prowadzący postępowanie mł. asp. Bartosz Marczewski prosi świadków powyższego zdarzenia, w tym Pana, który pomógł poszkodowanej pieszej w dotarciu do domu o kontakt osobisty w Komisariacie Policji w Trzemesznie lub telefoniczny pod numerem 47-77-21-354.

KPP w Gnieźnie

13 KOMENTARZE

  1. Jeżdżą te babcie na tych rowerach jak szalone – ostatnio 80latka na jednym kole jechała, a na kilińskiego to driftem po kostce na rowerze jak żużlowiec – ledwo żem z życiem uszedł.

  2. a ja zaczalem chadzac na spacery z laską jak widze kogos jak pedzi po chodniku to stawiam laske w poprzek i sie odbija – polecam wszystkim laske kupic no chyba ze jak sie jest dyktatorem to mozna jak kaczynski buldogów z giwerami miec

  3. Panie redaktorze
    O ile wiem to w Trzemesznie nie ma ulicy 22 Stycznia.
    Owszem kiedyś był ulica o takiej nazwie ale nazwę tą zmieniono na 22 Stycznia 1863 r.

  4. jedna baba byla za koalicja a druga za pisem i doszlo do zwary – wykrusza sie elektorat ! a swoja droga co tu szukac na chodniku pierwszenstwo ma pieszy a nie rower milicja Czemeszenska jednak swiadkow szuka nie zdziwilbym sie gdyby do nich zapukali Swiadtkowie Jehowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj