Strona główna Różne Przerwa w dostawie ciepłej wody i ogrzewania

Przerwa w dostawie ciepłej wody i ogrzewania

6514
32

Od jutra (10 października) do najbliższego czwartku mieszkańcy trzemeszeńskich bloków nie będą mieć ciepłej wody i ogrzewania.

Informacja o wyłączeniu pojawiła się wczoraj na drzwiach budynków. Jak możemy przeczytać, sytuacja ma mieć związek z „pracami na rurociągu ciepłowniczym”.

W tej sprawie na naszą skrzynkę e-mail dostaliśmy już kilka wiadomości. Jedna z mieszkanek – mama trójki dzieci – zwraca uwagę, że dni, w których temperatura w nocy sięga zera, nie są dobrym momentem na przeprowadzenie prac.

W sytuacji, gdy ludzie mają małe dzieci, są osoby schorowane lub samotne, brak ciepłej wody jest dużym problemem. Sytuacja ma miejsce co roku. A setki, a może nawet tysiące ludzi w naszym małym mieście na małym osiedlu w jedynej spółdzielni zostają bez ciepła w kaloryferach i bez ciepłej wody. Po prostu nie wyobrażam sobie kąpać w łazience o zimnych kaloryferach w zimnej wodzie w październiku trzymiesięcznej córeczki” – pisze Czytelniczka.

Próbowaliśmy skontaktować się ze spółką Veolia, aby dowiedzieć się m.in. o dokładniejszą przyczynę przerwy w dostawie, dlaczego prace prowadzone będą przez 5 dni, jak również czy lokatorzy mogą liczyć na rekompensaty.

Nie udało nam się dodzwonić ani do biura w Trzemesznie, ani oddziału Veolia Zachód, ani też warszawskiej centrali firmy.

Wysłaliśmy zapytanie prasowe. Jeśli otrzymamy odpowiedź, niezwłocznie ją opublikujemy.

32 KOMENTARZE

 1. CO ROKU JEST TO SAMO – ZACZYNA SIĘ OKRES GRZEWCZY, TO ZACZYNAJĄ SIĘ PROBLEMY. PYTAM,
  DLACZEGO REMONTY NIE ODBYWAJĄ SIĘ PO OKRESIE GRZEWCZYM?

 2. To specjalne działanie jedynego na tym rynku dostawcy ciepła i monopolisty …..informacja w piątek przed weekendem, a od poniedziałku brak medium w rurach ….brak słów

 3. Oj tam po co latem naprawiać jest ciepło to ludzie potrzebują ciepłej wody lepiej zróbmy to zimą gdy ciepła woda i ogrzewanie nie są potrzebne… witamy w Polsce kraju na opak

  • Spokojnie „bo jak jest ciepło i wieje wiatr to jest zimno a jak jest zimno i nie wieje wiatr to jest ciepło „😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 4. Domagam się ciepła i ciepłej wody przecież place i nie zamierzam marznąć przez bezmyślne osoby. Myć się w zimnej wodzie? Żarty żartami ale niedawno co przeszlam poważne zapalenie płuc i nie zgadzam się na jakiekolwiek zamykanie ciepła.

 5. Nie kupowałem w tym sklepie, nie będę tam kupował. Ale trzeba mieć IQ pisowca by planować takie prace zimą. Można było to zaplanować na wiosnę.

 6. Ja sobie już napuściłam ciepłej wody do kaloryferów i je zamknęłam. Do wanny też nalałam ciepłej wody na zapas na 4 dni więc zimno mi już niestraszne.

 7. Owsiak to jednak odzwierciedla wszystkich lemingów. Wg niego słynne 8 gwiazdek to jedno słowo. Jedno słowo? Nawet do dwóch nie potrafi policzyć? Czy nie wie czym jest słowo? Jedyne, co zaliczył w szkole to chyba trawkę. Nie piszcie więc o tych waszych wysokich poziomach inteligencji, bo to już dawno przestało być śmieszne.

 8. Na czas remontu zakręciłem zawór cieplej wody aby omyłkowo nie pobierać i potem płacić za ciepłą. Może to niewiele ale w zamian zaoszczędzę na podgrzanie na kuchence.

  • Okno hehee jaki nick taki komentarz. Skoro ludzie za coś płacą i to nie mała kasę to z jakiej racji tego nie dostają. Ty jak płacisz w sklepie to wychodzisz z niego bez zakupów ?? To raz – jeżeli chodzi o mrozy to dziś było -2 o 6 rano. Więc chyba to jednak mróz ??!

   • W jakim sensie dużo płacisz? Przecież na dobrą sprawę o nic się nie musisz martwić, wszystko za Ciebie ktoś inny zrobi więc tak drogo nie masz. Ty tylko nadgarstek musisz mieć wyrobiony do odkręcenia kurka. Jakbyś miał swoje ogrzewanie to byś chyba się zabeczał jakby kocioł za kilka tysięcy złotych się Tobie zepsuł i Pan od naprawy zawołałby Twój roczny koszt, który wydajesz na ogrzewanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj