Strona główna Kultura Program 33. Dni Trzemeszna

Program 33. Dni Trzemeszna

2325
4

Dom Kultury opublikował szczegółowy program zbliżających się 33. Dni Trzemeszna. Zgodnie ze wcześniejszą informacją, 30 kwietnia w parku „Baba” odbędzie się koncert grupy Boys. Na scenie pojawią się też inne zespoły Disco – Polo: „Vizard”, „Danielo” oraz „Model-MT”.

Tego dnia nie zabraknie zabaw dla dzieci, występu zespołów tanecznych oraz plenerowej zabawy, która zakończy się o północy.

1 maja zaplanowano dwa wydarzenia sportowe. O godzinie 9:00 na hali OSiR rozpoczną się Otwarte Indywidualne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Gminy Trzemeszno. W tym samym czasie w trzemeszeńskim parku odbywać się będą IV Mistrzostwa Trzemeszna w Nordic Walking (informacja |TUTAJ|). O godzinie 18 rozpocznie się kolejny w historii tegorocznych Dni Trzemeszna festyn rodzinny, w trakcie którego wystąpi zespół Łzy. Supportem dla gwiazdy będą koncerty zespołów rockowych oraz grupy Consolers.

2 maja mieszkańcy mogą wziąć udział w wycieczce pt. „Śladami Powstańców i Obrońców Trzemeszna”. Zbiórka uczestników nastąpi o godzinie 9:45 na skwerze im. H. Cegielskiego. Przez niemal cały dzień (w godz od 9 – 18) przed Domem Kultury podziwiać będzie można plenerową wystawę fotograficzną „Zagrali w Trzemesznie”.

W czasie Dni Trzemeszna nie może zabraknąć Ogólnopolskiego Biegu im. Jana Kilińskiego. Ta impreza sportowa zostanie rozegrana już po raz 24. Start biegu głównego na dystansie 21,097 km odbędzie się 3 maja o godzinie 10:30 na rynku w Mogilnie. Imprezie towarzyszyć będą biegi dziecięce i młodzieżowe oraz bieg na dystansie 3,5 km ulicami miasta. Szczegóły na oficjalnej stronie wydarzenia |TUTAJ|.

15 maja o godzinie 15:00 Dom Kultury zaprasza na konkurs piosenki „Wyśpiewaj swój talent”. 22. dnia miesiąca klub HDK „Kropelka” w Trzemesznie organizuje akcję poboru krwi. Start o godzinie 10:00 przy hali OSiR.

Zwieńczeniem tegorocznych imprez będzie festyn samorządowy z okazji 25 lecia Odrodzenia Samorządu Terytorialnego w Polsce. Rozpocznie się on 31 maja o godzinie 16:00 w Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowym „Magnolia” w Trzemesznie. W programie konkursy, gry i zabawy dla dzieci, koncert „Pameli” oraz zespołu „Belfast” i dyskoteka „pod chmurką”.

plakat-dt2015

4 KOMENTARZE

  1. Trzeba przyznać że koncertowo nieźle się postarali w tym roku: Model-MT, Boys, Łzy, Pamela – przyjemny repertuar do posłuchania i pobawienia się

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj