Strona główna Na sygnale Płonęły dwa budynki gospodarcze

Płonęły dwa budynki gospodarcze

1332
19

Dzisiaj około godziny 16:15 w Kruchowie doszło do pożaru dwóch budynków gospodarczych, znajdujących się w sąsiedztwie domu jednorodzinnego. Z ogniem walczyło siedem zastępów straży z Trzemeszna, Kruchowa, Gniezna i Strzyżewa Smykowego.

Pożarem jako pierwszy zajął się budynek gospodarczy, w skład którego wchodziły garaże. Ogień szybko rozprzestrzenił się na sąsiedni, niezamieszkały, piętrowy budynek. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń, a właścicielowi w porę udało się wyprowadzić samochód z wnętrza budynku.

Pożar został już opanowany. Trwa jego dogaszanie. Na tę chwilę nie jest znana wartość strat.

19 KOMENTARZE

 1. A gdzie reszta sąsiednich wozów strażackich?jak zwykle Kruchowo,Trzemeszno,itp nie zawodne?a Gołąbki,Ławki itp…nic…brak słów..lepiej siedzieć w domu i się bawic niż jechać i gasic pozar-duży pożar….no ,ale pewnien Pan powiedział,że to tylko mały dymek,nie ma po co jechać?

  • Kolego 'm’
   Żeby wyjechać na pożar potrzebne jest zadysponowanie przez dyżurnego 'z góry’, niestety takiej dyspozycji dla OSP Gołąbki nie było. Na tym portalu każdy może naubliżać każdemu, oczywiście bez namysłu i anonimowo… niestety

  • Może zamiast obrażać straż , sam byś wziął się do gaszenia tego pożaru ? ..

   Ps. proponuję sprawdzić w co jest wyposażony samochód np. z Kruchowa a w co z Ławek, Gołąbek czy Wydartowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj