Strona główna Sport i rekreacja Lubiń z miejscem rekreacyjno – sportowym

Lubiń z miejscem rekreacyjno – sportowym

2463
31

Dzisiaj (od godziny 12:00) nad brzegiem Jeziora Popielewskiego w Lubiniu odbywał się festyn, zorganizowany z okazji utworzenia miejsca rekreacyjno – sportowego. Na imprezie dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja wśród mieszkańców sołectwa.

Na uczestników festynu czekały m.in. bezpłatne rejsy po jeziorze (kajakami, rowerkami wodnymi oraz motorówką), pokaz ratownictwa wodnego Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzemesznie, mecz piłki siatkowej z nagrodami oraz dmuchane zamki i zabawy dla najmłodszych.

Chętni mogli zakupić kiełbaski z grilla, grochówkę, ciasta, watę cukrową oraz ciepłe i zimne napoje. O godzinie 18 rozpoczęło się ognisko nad jeziorem.

Zapraszam do obejrzenia galerii z dzisiejszego wydarzenia.

31 KOMENTARZE

 1. Burmistrz -już wyzdrowiał,ten ma poczucie bezwstydu-od poniedziałku był chory-bolały go ząbki i brzuszek,zobaczcie na takich imprezkach jaki jest zdrowy.To jest człowiek pracy.Tak trzymać !!!! co będzie w poniedziałek ??

   • masz racje w środę był w pracy potwierdzam bo go widziałem, w czwartek nie wiadomo gdzie,ale za to w piątek rano się prężył rano w Starostwie na podpisaniu umowy w sprawie szkół a potem z radnym ze swojej formacji jeździł i jeździł i był bardzo zadowolony nie ze swojego sukcesu po podpisaniu umowy w Starostwie.Może być dumny bo się udało zostawić dwie dyrekcje 4 dyrektorów w jednej szkole na Pl.Kosmowskiego i etat wiadomo dla kogo.No cóż gmina bogata radni bezradni i spolegliwi
    przecież za wszystko płacimy my podatnicy.A poniedziałek będzie „szewski” /z poparciem radnego,który oczekuje chyba na etat asystenta bo jak mówi wyborcom jest niezależny i pewnie zadowolił by się jakimś dodatkowym dochodem/.I kicha jak zawsze w poniedziałek.Całe nasze Trzemeszno.He.He.He.

  • Dobrze że są takie festyny i wtedy jest okazja zobaczyć… naszego burmistrza! W normalny dzień niestety go się nie spotka w urzędzie.

 2. Fajnie było. Takich imprez brakuje mi w Trzemesznie. Kruchowo, Lubiń brawo, fajnie pomyślane i wykonane, praktycznie za 15 zł można było się najeść, moc atrakcji a pan w motorówce to była rewelacja. Dziękuje w imieniu całej rodziny i czekam na następne imprezy.

 3. Najfajniejsza była motorówka można było poszaleć dlaczego te żaglówki które pływały nie włączyły się do akcji ??
  fajnie wyglądały na jeziorze

 4. Tymi żaglówkami to chłopacy ze stowarzyszenia pływali.
  Szkoda że ich nie było zainteresowanie na pewno by było bo pojawienie sie ich na jeziorze zainteresowało ludzi

 5. Z tego co wiem to stowarzyszenie w tym dniu miało już swoją imprezę – wcześniej zaplanowaną. Co do Prezesa to raczej jest do współpracy, a nie darcia kota hahahahah. A OSiR w Trzemesznie też ma żaglówki, więc dlaczego nie pływały????????????????????????? Sezon w pełni, a one na suchym lądzie niszczeją zamiast pływać po jeziorze!!!!!!!!!!!!!

 6. widac po zdjeciach ze miła atmosfera byla,taka rodzinna chyba. Zwlaszcza jedno zdjęcie dziadka z wnuczkiem na rekach.Takie imprezy łączą pokolenia 🙂

 7. Zgadzam się z wszystkimi opiniami
  Impreza była udana bo widać to na zdjęciach -gratuluję mieszkańcom Lubinia

  Piłkarz ma rację, że prezes Stowarzyszenia jest kozak czy jak to ujoł narwany i zbyt często mu się zdaje ze ma rację i …przez to jest nielubiany czy nieakceptowany

  A sympatyk uderzył w dziesiątkę GOSIR ma żaglówkami stoją obok pana Marciniaka i niszczeje -można iść i zobaczyć marnotrawstwo pieniedzy podatników a to dlatego , że Pan Kowalczyk nie ma pomysłu

  Więc jak pisałem wcześniej wszyscy maja rację … a gdzie jest ta racja, która jest normalnie społecznia ????????

 8. Z wszystkimi opiniami się zgadzam
  Impreza była bardzo fajna byłem osobiście na zdjęciach także można to zauważyć.

  Piłkarz ma rację, że prezes Stowarzyszenia jest kozakiem czy jak to ujął narwany przez co jest nielubiany czy nieakceptowany, Dlatego jest wypychany z Trzemeszna ze swoimi światłymi pomysłami. Brakuje mu języka do porozumienia z ludzmi.

  A Sympatyk uderzył w samą dziesiątkę GOSIR ma żaglówki to jest prawda, dlaczego ich nie używa ???? Wystarczy pójść do Pana Marciniaka i zobaczyć w jakich warunkach stoi jedna z nich po prostu niszczeje . Pan Kowalczyk tak mniemam jest decyzyjny w jej sprawie i nie wie sam do końca jak ją wykorzystać, na obecną chwilę co można zauważyć to tylko to, że pieniądze podatników poszły w błoto.

  Tak jak wcześniej pisałem, każdy ma swoją rację….Tylko należy zadać sobie pytanie, która racja jest bardziej normalna społecznie ?????

 9. ojtam ojtam każdy walczy o swoje wpływy GOSIR o swoje Stowarzyszeni o swoje.
  A jak jest ”walka ” to społeczeństwo skorzysta bo więcej atrakcji dla nas

 10. Myślę, że GOSIR nie widzi przeciwnika w SPŻ mało tego SPŻ może się uczyć pod wieloma względami i powinno zacząć szanować GOSIR a nie wchodzić na ”wojenną” ścieżkę

 11. Widzę, że kilka postów jest napisana przez kiepskich prowokatorów lub osób szukających na siłę lokalnych sensacji. Nie jestem związany ze stowarzyszeniem jak i OSiR ale na pewno pisanie tego typu postów ma jakiś cel np. skłócenie stowarzyszenia i OSiR (konkurencja), rozwiązanie stowarzyszenia itp. Niektórzy piszą, że stowarzyszenie nie uczestniczyło w festynie. Zastanawiam się, czy ktokolwiek zwrócił się do nich z prośbą, aby włączyli się w realizację festynu. Ponadto przeglądając strony internetowe zarazem OSiR i stowarzyszenia to widzę, że ci drudzy sporo rzeczy robią nad naszym jeziorem, więc chyba nie ze wszystkimi drą koty bo muszą współpracować z innymi, aby realizować swoje cele. Jeżeli jest jakiś konflikt między stowarzyszeniem a OSiR to cóż … OSiR to nie wszyscy. Myślę, że w stowarzyszeniu działają pasjonaci to będąc na ich miejscu też bym się wkurzał, że żaglówki OSiR stoją w krzakach i niszczeją. Pozdrawiam.

 12. Zgadzam się z obserwatorem ktoś między nimi miesza a to tylko po to by poróżnić środowiska.
  Stowarzyszenie robi dużo dobrego, budząc i zachęcając ludzi do aktywnego spędzania czasu nad naszym jeziorem.
  Pan Kowalczyk hmmm sami rozważcie jego zachowania ….zresztą kto go zna bliżej to ma zdanie

 13. To ja mam pytanie jeśli jest osoba która nie dba o sprzęt i on niszczeje to dlaczego nikt go nie pociągnie do odpowiedzialności ?????
  Gdzie jest burmistrz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj