Strona główna Różne Kolejne zwierzę powieszone na krzaku

Kolejne zwierzę powieszone na krzaku

6165
21

W ubiegły wtorek pisaliśmy o szczątkach dzika, znalezionych przy drodze polnej do Kierzkowa. Wczoraj zostaliśmy poinformowani przez Czytelnika, że w pobliżu tego samego miejsca (przy zejściu do jeziora) znajduje się martwa sarna.

Zwierzę, podobnie jak kilka dni temu dzik, wisiało na przydrożnym krzaku. Było poobgryzane, prawdopodobnie przez psy. Przybyły na miejsce przedstawiciel koła łowieckiego stwierdził, iż jest to koźlę, czyli młoda sarna.

O powyższym fakcie powiadomiliśmy pracownicę Urzędu Miejskiego. Jak się dowiedzieliśmy, zwierzę zostało już zabrane i przekazane do utylizacji.

21 KOMENTARZE

 1. Złapać i doj… ac im taka karę, ze odechce km się głupot! Ktoś sobie zabawę urządził! XXI wiek czy kamień łupany?! Mało macie zabawek? Internet, gry, kluby, kina! Mało wrażeń? To wleźć do klatki z lwem!

 2. Monitorować to miejsce. Wziąć po lupę. To ewidentnie nie dzieje się bez inicjatywy człowieka. A temu dać odpowiednia nauczkę. Postąpić podobnie. W końcu to zwierze i to zwierze.

 3. To robi osoba chora psychicznie, nie akceptowana przez społeczeństwo. W końcu ktoś o niej pisze, robi się sławna. Takie właśnie motywy kierują seryjnymi mordercami, którzy właśnie na ogół zaczynają od zwierząt. Ja bym tego nie bagatelizował. Przede wszystkim proszę redaktora o nie nagłaśnianie kolejnych przypadków, które obstawiam że na pewno się zdarzą. Ta osoba właśnie tego chce, sławy, rozgłosu. Chce żeby wszyscy o niej mówili.
  A Ty oprawco, jeżeli to czytasz a czytasz na pewno to proszę zgłoś się do lekarza. Wiem że nie widzisz nic złego w tym co robisz, w końcu przemoc towarzyszy Ci od dzieciństwa. Zapewniam że to nie jest normą, są ludzie którzy Ci pomogą. Proszę pokaż że jesteś silny w inny sposób niż przemoc. Twoją wartość pokaże to że potrafisz zwalczyć swoje słabości i przekuć je w silny, dobry, pomocny charakter.

 4. Czy powiat zacznie odśnieżać drogi ? Człowiek płaci podatki i efektów żadnych. Gniezno olewa totalnie gminę Trzemeszno to może urzędnicy ruszą tyłki? W paliwie jest tyle podatków, że drogi powinny być na tip top.

  • Racja ani drogi powiatowe nie odsniezane w naszej Gminie kolo parku masakra w kierunku Miat nie mowiac o chodnikach od cmentarza po Rudki do CPN gdzie ci piesi maja chodzic po szosie nie trudno o wypadek kolo parku czy w kierunku Zielenia czy nikt z radnych czy Burmistrz tego nie widza a co w centrum sniegu pelno sie masli przeciez jezdza ciagnikami niech to zepchna a nie zaglujemy w miejscu no zima zaskoczyla czy soli juz nie macie place nie odsniezone nie posypane masakra

   • Wasi rodzice i dziadkowie potrafili wziąć łopaty, miotły i sami sprzątali, na nikogo nieczekając, a wy nie potraficie?

    • Nie maja czasu bo 20 kanałów z bajkami filmami gry facebooki itepe. Nie ma czasu na obowiązki tylko zabawa się dziś liczy… Potem pretensje to nie zrobione tamto nie zrobione itepe.

 5. To urząd ma okazję wydać troszkę obligacji. Wyczeźwiałkę spłaca środkami za koncesję alkoholową a do utylizarkidopłaca z podatku za psa? Ciekawe, czy państwo burmistrz wiedzą jak mnóstwo pozyskanych środków posiadają?Zaprzyjaźnionej spółce sprzątającej środki na odśnieżanie już się wyczerpały panie burmistrzowie- jakiś kredycik może wreszcie?

 6. Czemu Remondis Trzemeszno nie odśnieża ulic i nie sypie solą? Tyle płacimy wam za wodę i śmieci a wy nawet tyłków nie ruszycie. Dzisiaj Remondis odrzucał telefony od mieszkańców widać jak pracujecie…

  • Nauczy syna córkę roboty. Daj łopatę i zagon do roboty nie tylko przed kompem siedzieć. Teraz wielcy panowie pretensje nawet ze chodnik maja odśnieżyć. Dzieciaki lenie aż razi nic nie robią to może niech odśnieża naucza się czegoś a i korona z głowy im nie spadnie jak zrobią coś innego niż kliknięcie „like it”

  • Nie komentuj pracowników Remondis oni maja swojego pracodawcę który ich rozlicza. Patrz lepiej na dzieciaki. Z dupami wożone do szkoły bo się iść nie chce. Rozliczaj swoje dzieciaki a nie obych ludzi.
   Jakby dziś dzieciaki miały obowiązki nie w postaci dodatkowych zajęć z języków kung fu i innych rozrywek to by nie miały tyle czasu na hejt który dziś jest po prostu plaga! Co drugi myśli ze ma geniusza masę zajęć dodatkowych bo geniusza spłodziłem. Tymczasem rzeczywistość okazuje się bardzo smutna he he he

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj