Strona główna Sport i rekreacja Kolejne sukcesy w Nordic Walking

Kolejne sukcesy w Nordic Walking

848
5

Członkowie fundacji „Nasza wieś” z Trzemżala wzięli udział w zawodach pt. „Puchar Pomorza Nordic Walking”, które odbyły się 14 czerwca w Czaplinku (pow. drawski). Drużyna fundacji wróciła z dwoma statuetkami – na podium stanęła Kamila Kolberg oraz Eleonora Mądra.

Obie panie zajęły trzecie miejsca w swoich kategoriach. W nagrodę otrzymały one statuetki oraz upominki ufundowane przez burmistrza gminy Czaplinek. Pozostali uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale oraz wzięli udział w losowaniu nagród. Trzem osobom z gminy Trzemeszno dopisało szczęście.

Dla wszystkich obecnych organizatorzy przygotowali wiele darmowych atrakcji, m.in. rejsy statkiem po Jeziorze Drawskim, spływ kajakowy, wycieczki rowerami wodnymi oraz ognisko.

Wyjazd na zawody został dofinansowany z budżetu gminy Trzemeszno. W skład „naszej” drużyny weszli mieszkańcy Zielenia, Mijanowa, Szydłowa, Płaczkowa i Trzemżala. Wszystkie osoby już teraz przygotowują się na kolejne zawody w Pakości, które odbędą się w lipcu.

(fot. em)

5 KOMENTARZE

    • Do
      „Anonim”,może chcesz kartę choroby zobaczyć,wypis ze szpitala ,wynik rezonansu i innych badań???Zapraszam,nigdy nie ukrywałam co mi się przytrafiło i o czym dowiedziałam się z dnia na dzień. Tak „Anonimie” może tym Ciebie zasmucę ale cieszę się życiem podwójnie, bo groziło mi wiele ułomności a nawet dzień operacji mógł być ostatnim dniem mojego życia (inf. lekarza). Udało się i mogę sądzić,że chcesz przejść „moją drogę” od informacji- operację – po wyzdrowienie i tym razem ja będę się zastanawiać czy byłeś „Anonimie” naprawdę chory ,bo jesteś wśród żywych!! Tak, na marginesie często się nie wypowiadam ale jak już, to z imienia i nazwiska. A TY pod płaszczykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj