Strona główna Różne Ekipa „Google” z wizytą w Trzemesznie

Ekipa „Google” z wizytą w Trzemesznie

1053
7

Dziś w Trzemesznie dostrzec można było bardzo niecodzienny pojazd, przemierzający ulicami miasta. Mowa o samochodzie należącym do koncernu Google, wykonującym zdjęcia do usługi „Street View”.

„Street View” jest projektem na wielką skalę, pozwalającym użytkownikom na wirtualne podróże po znacznej części globu. Pojazd, który wykonuje dla nich zdjęcia (a który można było zauważyć dziś na terenie miasta) posiada na dachu maszt z kilkoma aparatami, które automatycznie wykonują zdjęcia panoramiczne (360 stopni).

Do tej pory wirtualną „przejażdżkę” po terenie gminy odbyć możemy tylko kilkoma, główniejszymi drogami. Dzisiejsza wizyta ekipy Google, pozwala przypuszczać, że niebawem zakres usługi na naszym obszarze znacznie się powiększy.

IMG_7078 IMG_7081

A wszystkie osoby, które jeszcze o „Street View” nie słyszały, zapraszamy poniżej do odbycia wirtualnej wycieczki po Trzemesznie (sterować możemy za pomocą myszki lub też strzałek na klawiaturze).


Wyświetl większą mapę

7 KOMENTARZE

    • Ty chyba nie myślisz zę zdjęcia pojawiają się po 10 min w internecie. W google zdjęcia są z ok roku wstecz. Czyli dzisiejsze pojawią się za kilka miesięcy pewno z pół roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here