Strona główna Na sygnale Chuligański wybryk na Langiewicza

Chuligański wybryk na Langiewicza

1019
16

W nocy ze środy na czwartek – na parkingu przy ul. Langiewicza w Trzemesznie (przy przychodni lekarskiej) – doszło do aktu wandalizmu. Nieznany sprawca uszkodził dwa samochody osobowe – Renault i Peugeot.

Jak poinformował Janusz Warda z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, wandal wybił szybę w Renault oraz reflektor w Peugeot. Właściciele pojazdów oszacowali straty na łączną kwotę 1200 złotych.

Postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzemesznie.

16 KOMENTARZE

 1. Aaa… Jeszcze jedna kwestia w sprawie kamery zawieszonej na górnym rogu ośrodka przychodni lekarskiej.Mam nadzieję,iż ułatwi to działania śledcze,i doprowadzi do szybkiego zakończenia sprawy.W końcu w tym celu ona się tam znajduje.Chyba że wisi tam do picu !

 2. W sprawie wandalizmu można długo i namiętnie pisać . Widać to niemal na każdym kroku . Zuchwałość szczeniarstwa nie zna granic . Określenie ,,szczeniarstwa,, nie odnosi sie jedynie do małolatów lecz również osób (nazwijmy to) dorosłych . Cały czas zastanawia mnie skąd wywodzą się te osoby z jakich rodzin . Czy to zupełne dno patologi czy bezmyślność czy upośledzenie umysłowe . Wyżywienie się na rzeczach martwych to przejaw skrajnie skrzywionej psychiki . Prawdopodobnie wynikajacej z nieprawidłowości wychowawczych z wczesnego rozwoju dziecka , kształtowania się jego osobowości . Nie jestem psychologiem i mogę się mylić . Mam jednak takie odczucie .
  Wandale byli , są i prawdopodobnie będą . Z obserwacji wynika , że zjawisko to ma tendencje do narastania . I w tym miejscu można powiedzieć , że kłania się kod genetyczny . Przekazywanie pewnych cech z pokolenia na pokolenie itd.
  Dobrej i spokojnej nocy 🙂 .

 3. 17 września zwróciłem się do Pana Redaktora z prośbą o wyjaśnienie ścinki pomnika przyrody przy dawnej ścieżce prowadzącej do Brzozowca .
  Nie mam pojęcia jaka była przyczyna i kto podjął taką decyzję .
  Może się mylę ale dla mnie był to akt wandalizmu . Nie muszę chyba tłumaczyć nikomu jakie znaczenie dla naszego miasta ma drzewostan .
  Może jest wśród czytających osoba , która wie coś na ten temat ?
  Jeśli ktoś wie proszę o wpis .

  • moze idz do radnego piekarza albo do arcy radnego inkasenta maja dyzury to z pewnoscia Cie wysluchają jesli to nie pomoze to do Burmistrza (P.S. TYLKO nie w poniedzialki 🙂 )

   co bedziesz na forum pytal idz konkretnie

 4. Drzewo znajdowało się w zaniżonym terenie przy ul. Wyszyńskiego w kierunku Gniezna za skrzyżowaniem z ul. Wrzosową .
  Przed laty znajdowała się tam ścieżka (skrót) do Brzozowca .
  Sprawa o tyle jest poważna , że w zasadzie powinna być ścigana z urzędu przez Policje .
  Dotyczy to oczywiście przypadku ścinki bez zgody (uchwały) Rady Miejskiej .
  Pytanie się Burmistrza czy radnych nie ma sensu . Sprawy tego typu muszą ujrzeć światło dzienne na forum .
  Tak czy inaczej , czy była na to zgoda czy nie uważam to za barbarzynstwo . To drzewo było zdrowe . A jeśli wymagało jakichś zabiegów kosmetycznych to należało to zrobić a nie ścinać .
  W sprawie tego pomnika kontaktował się z konserwatorem przyrody w Poznaniu . Oni nie mają uprawnień w ściąganiu tego typu spraw . Pisząc na forum chcę zwrócić uwagę tym , którzy na problem ekologii patrzą przez palce i podejmują niezrozumiałe decyzje . Sprawa tej ścinki bulwersuje nie tylko mnie .

 5. Rozmawiałem z ludźmi z tamtego terenu to drzewo było dorodne . Fotka została zrobiona po pierwszym oszpeceniu . Poza tym dlaczego nie ma fotki przed oszpeceniem . A może komuś zależało o cichą niezauważalną śmierć tego drzewa ?
  Dziwne , że uratowało się dąb na cmentarzu a tu dokonano egzekucji . Chore , schnace drzewo nie wypuszcza zdrowych uliścionych gałęzi . Nie ma wytłumaczenia .
  Po długim okresie mojej nieobecności w rejonie Brzozowca , Świętego zrobiłem wycieczkę w te rejony . Jeśli ktoś jest zainteresowany polecam spacer wzdłuż wysypiska śmieci do Wymysłowa . Nie będę tego komentował . To co tam jest trzeba zobaczyć na własne oczy .
  A może nasi lotniarze zrobiliby kilka ujęć aby zainteresować trzemesznian co kryje się za kurtyną ,,czystego miasta,,.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj