Strona główna Polityka Burmistrz nie udostępni spisu wyborców Poczcie Polskiej

Burmistrz nie udostępni spisu wyborców Poczcie Polskiej

29793
134

Coraz więcej samorządowców w całym kraju deklaruje, że nie przekaże spisów wyborców Poczcie Polskiej na potrzeby wyborów prezydenckich.

Jak się okazuje, poczta otrzymała jednak dane z rejestru PESEL. O stanowisko w tej sprawie zapytaliśmy burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego. Uważa on, że nie ma do tego podstaw prawnych, co potwierdza wiele opinii prawników.

Uważam, że na siłę tworzy się prawo pod wybory. Rządzący próbują szantażować i zastraszać demokratycznie wybranych samorządowców, którzy muszą stać po stronie tych, za których odpowiadają. […] Swoje stanowisko w sprawie wyborów przedstawiłem w liście otwartym, który przesłałem na ręce Przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej. Stanowisko to w pełni podtrzymuję, tylko jak pokazał czas, adresat mego publicznego wystąpienia został politycznie i wyborczo ubezwłasnowolniony.

To skandal. Dzisiaj musiałbym wysłać to pismo do Pana Sasina. To jednak w zaistniałej sytuacji nie miałoby najmniejszego sensu. Mam olbrzymie obawy co do rzetelności i uczciwości wyborów korespondencyjnych. Jestem pewien, że Poczta Polska i Pan Wicepremier Jacek Sasin logistycznie nie są do tego zadania przygotowani.

Ja w tych wyborach (czytaj cyrku) nie zamierzam brać udziału. I będzie to pierwszy raz, gdy nie spełnię swego obywatelskiego obowiązku. Tylko obywatelem jakiego kraju ja dziś jestem? Gdybym mieszkał w demokratycznym państwie prawa, to bym głosował. Jestem osobą bezpartyjną, staram się być apolityczny. Z przerażeniem patrzę na wszechpanujący chaos. Chaos wyborczy i chaos informacyjny. Chaos był na początku, ale dziś wcale nie musi go być.

To wszystko budzi mój sprzeciw. Słysząc, że dane mieszkańców zostały jednak przekazane przez resort cyfryzacji zastanawiam się, po co w takim razie było zwracanie się o to do samorządów? Czyżby tworzono czarną listę samorządowców?” – pyta retorycznie K. Dereziński.

Na pytanie o zainteresowanie pracą w komisjach wyborczych burmistrz odpowiedział, że jest ono znacznie mniejsze niż zwykle, ale desperatów niestety nie brakuje.

134 KOMENTARZE

 1. Jak moze rzadzic Burmistrz moimi danymi osobowymi chce to glosuje nie chce nie glosuje i nikt nie bedzie mi odbieral prawa glosu w innym przypadku sprawe skieruje do SADU pozdr Krzysztofa Derezinskiego przypominam ze to jest moja osbista sprawa

 2. Wprowadzi KOMISARZA na czas wyborow i po sprawie czy Burmistrz czytal KONSTYTUCJE jesli nie to niech sobie przeczyta jesli nie zna prawa

  • Chcę dodać, że dane osobowe są ściśle chronione. Każdy urząd czy instytucja musi tego przestrzegać. Za niedostateczną ochronę danych osobowych Urząd Danych Osobowych już nakładał kary pieniężne w wysokości kilkaset tysięcy złotych. W przygotowaniach do pseudo wyborów PiS o tym zapomniał.

 3. na podstawie danych PESEL z ministerstwa cyfryzacji nie można stworzyć spisu wyborców Panie Burmistrzu. Nie mają tam informacji o osobach nieuprawnionych, ubezwłasnowolnionych czy „wykluczonych z głosowania” z innych powodów. Bardzo słuszna decyzja Pana jako samorządowca.

 4. Zadna butelka plastikowa czy szklana nie bedzie decydowac co ja mam robic lepiej niech zniesie te maseczki bo sie udusimy no i 500plus i 13 emerytury i […] do 67 lub do smierci przepowiednia mowi Polakom sie bedzie zylo dobrze a nawt bardzo dobrze ale krotko gdyz bogole przejma wszystko a zwykli robole beda ginac pod plotem i tak bedzie.

 5. W tej sprawie to Burmistrz sie osmieszyl iz nasze dane Poczta Polska ma juz dawno a to ze oglosil to tylko do picu on nawet moze nasze dane trzymac w domu a Poczta ma wszystko powtarzam

 6. Dzisiejszego ranka w ROZWALONEJ ,,TRÓJCE,, wystąpi Wicemarszałek Sasin . Ten P….C śmiał twierdzić o łamaniu konstytucji przez przeciwników ,,plebiscytu wyborczego,, w trakcie pandemii .
  S……Y od samego początku sprawowania władzy łamią konstytucję łącznie z Adrianem i nagle umywają sobie gębę KONSTYTUCJĄ !!! Może dość już ich pier…..a i wciskania KITU NARODOWI !!!
  BRAWO PANIE BURMISTRZU – TAK TRZYMAĆ !!! MAMY JEDNĄ KONSTYTUCJĘ I JEDNO PRAWO- ŚWIĘTOŚĆ NAD ŚWIĘTOŚCIAMI , WOLNEJ , PRAWORZĄDNEJ POLSKI !!!

  • Niemcy juz raczki zacieraja za miske ryzu bedziemy zap.. zobaczycie i po Polsku ani mru mru dzieci beda odbierac jak rodzina nie bedzie sobie radzic tak jak jest u nich teraz zobaczymy pogadamy czas pokarze.

  • Głąb totalny. Jeszcze będziesz skomlała o czarny chleb ! Ale brudne łapy po kasę z programów rządowych to wiesz jak wyciągać !

  • O czym ty piszesz ??? Nie wyrażałem zgody żeby w moim imieniu ktoś podejmował decyzję !!! Więc i ty nie dziękuj w moim imieniu bo cię nie upowarzniałem !

  • W moim imieniu napewno nie ja decyduje za siebie czy to komu sie podoba czy nie i robie co chce jesli Anonimie jest ubezwlasnowolniony to owszem zrobia to za ciebie jak sam nie mozesz decydowac to ci wspolczuje

 7. Kiedyś bojkotowałem wybory – było tak do 1989 roku. Później brałem udział we wszystkich, czując się obywatelem demokratycznego kraju. W tym roku po raz pierwszy od 30 lat znowu na wybory nie pójdę… Historia zatoczyła koło??? Brawo Krzychu!

 8. Pomijając fakt, ze to decyzja nielogiczna i wbrew zapisom Konstytucji, to będą jaja jak tą decyzją Burmistrz sprowadzi do Gminy komisarza.

   • Oby jak najprędzej zwalić Dyzia ze stołka! Dość tej nieudolności, braku kompetencji, szkodliwych decyzji, absencji, chowania głowy w (zatruty) piasek, itd, itp

    • Przestańcie wierzyć w moc komisarzy,zazwyczaj mianują na te stanowiska aparatczyków o bliżej nieokreslonej profesji.Przynoszą więcej szkody niż pożytku. Kto pamięta stan wojenny ten wie.

     • To tak, jak z wyborem na burmistrza rożnej maści Dyziów – też z przypadku, a porem rusza domino strat, kosztów, demolki i straconych szans.

  • To wsiądź w PKS (kaczyński juz ci chyba odnowił siatkę połączeń) i kieruj się na Warszawę (najlepiej tymi obwodnicami które kaczyński ci już wybudował), zostaw tam swoje dane na nowogrodzkiej i wróć do swojego mieszkania (jednego z tych milionów, które ci kaczyński wybudował). A potem kup sobie koło i walnij się w czoło!
   Brawo Dyziu!

   • Z kim przyszło nam żyć?! Elity wymordowane w obozach, w katowniach, rozognione po świecie… A tu chamstwo i głupota się szerzy…

    • Oj,oj,jeszcze długoooo! Tak długo dopuki będziemy żyć przeszłością i mrzonkami o ekstra misji do wypełnienia a głupota będzie traktowana jako cnota.

 9. Brawo Panie Burmistrzu za zdecydowane stanowisko. Myślę , że zdecydowana większość obywateli naszej gminy podobnie postąpi i nie podda się propagandzie PISu i nie będzie ryzykować swoim zdrowiem i życiem. Ciekawi mnie kto z naszej gminy zechce być członkiem komisji wyborczej i za Judaszowe pieniądze uczestniczyć w tej farsie ?

  • W komisji byli ci sami moze teraz zrezygnuja bo sie koperta zaraza zrobia miejsce innym i dadza zarobic jest nas wielu co sobie dorobia.Mowisz z ajudaszowe a wszyscy sie pchali jak do ula

 10. Chcą nas ubezwłasnowolnić żebyśmy nie głosowali. Jak się komuś nie podoba to niech nie głosuje i nie wyciąga swych brudnych rąk po pieniądze z programów !!!

  • Tak jest powinna przyjsc zmiana i wszystkie pieniazki z programow powinni zabrac i do roboty to oczy by im sie otworzyly ale za pozno ale bym sie cieszyl i do szparagow do niemca za 2 euro a nie patrzec tylko na konto czy juz wplynely.

 11. ci co przekaza za chwile beda scigani z ramienia nastepnej partii ktora usiadzie na „fotelu” oczywiscie kaczorek za nic odpowiedzialny nie jest bo steruje on nic oficjalnie nie kazal,

  jak przyszlo co do czego w Hadze po 2 wojnie światowej to tez kazdy mowil ” ja tylko wypelnialem rozkazy to nie ja”

 12. Burmistrzu na nic twoje protesty jako samorzadowiec musisz dzialac wedlug prawa kto lamie prawo musi odejsc nie nadaje sie na to stanowisko

 13. Całą swą karierę Dyziu zawdzięczasz PiSowi. Na plecach PiSu wyjechałeś na fali popularności na fotel burmistrza ku nieszczęściu miasta i gminy Trzemeszno.
  Wstydu nie masz?!

  • Właśnie czy w wyborach w 2006 r nie było koszyczka, jabłuszek i znaczka PIS-u, czy nie z tego ugrupowania byłeś popierany, czy poseł Dolata nie wspierał tylko póżniej chyba w 2009 r jak przedłożył uchwałę o likwidacji szkół to drogi się rozeszły. Warto to przypomnieć, czy za władzy Pisowskiej w powiecie nie przejął budynku po zawodówce i szkolnictwa ponapodstawowego ?????

  • Jaka żenująca ? Właśnie obywatelska wypływająca z troski o nasz
   kraj. Trolle pisowskie przestańcie jątrzyć. Brawo Burmistrzu

   • Chyba kpisz?! Chodzi o poparcie? O politykę? O populistyczne ruchy? Bezmyślne kompletnie? Za chwilę susza, może Gretę na koszt mieszkańców zaprosić z wykładem?

 14. Jakaś dziwna prawidłowość. Dużo tu zwolenników PiSu natomiast na fecebooku, pod tym samym artykułem jakieś 80-90% wpisów popiera Burmistrza. Jaki z tego wniosek? Do poglądów pisowskich wstyd sie przyznać? 🙂

 15. Super decyzja. Jak mieli udostępnić dane do KRS to RODO obowiązywało a tutaj nawet ustawa jeszcze nie uchwalona i już działają. Władze samorządowe dla przypomnienia też zostały wybrane w demokratycznych wyborach i to bardziej niż do Sejmu bo tam przeliczniki dają głosy a nie obywatele. Mam nadzieję że Gowin rozwali ten układ.

 16. Jeszcze trochę KOD-omitów zostało w tym Trzemesznie widzę po komentarzach 😀.. Zabrakło chyba: Wolne sądy! KONSTYTUCJA 😂

 17. A p.Burmistrz jak jego koledzy były dyr 2 na K aby nie obrażać nazwiska i Pan obecnie P. Ko… trzej przyjaciele z boiska to nic kiedyś z Pisem nie mieli do czynienia .

 18. Ci pajace którzy tu piszą że burmistrz nie będzie decydował są spowolnienie umysłowo wstyd za takie bydło niedorozwiniete nieudacznictwo żyjące z miesiąca na miesiąc za pisowskie 500+ Dno! Nie macie pojęcia ile ta decyzja kosztować będzie burmistrza który stanął po stronie mieszkańców który chce uczciwych wyborów tak jak było to latami prowadzone a nie fałszowane! Dupa wam się pali nieudacznicy pisowscy ale czas zrobi swoje i odpowie ie za te zasrane rozbieranie Polski BRAK SŁÓW PANIE BURMISTRZU ale głową do góry!

  • Co ty pierniczysz POLSKE to juz rozebrali a nawet prawie sprzedali gdzie huty gdzie cukrownie gdzie pkp idt.nie masz pojecia to nie sraj we wlasne gniazdo nie podoba sie jeszcze troche granice otworza i wyp…c

  • Dodam jedynie to , ze do tych PiS-owskich naiwniaków nie ma prawa ani Konstytucji . Totalna ciemnota uposledzona umysłowo . Typowy objaw debilizmu .

   • Ty za to tryskasz taką bystrością umysłu, błyskotliwością wypowiedzi, emanacją wiedzy, ze nie dziwię się, iż w naszym kraju wciąż mogą liczyć na poparcie tacy jak lewica, kod, platforma i inni cwani jeźdźcy garbatych, „upośledzonych umysłowo” naiwniaków!

 19. Uważam z całą stanowczością, że to jest skandal, aby burmistrz Miasta Trzemeszna K. Dereziński wypowiadał się w tak obraźliwy sposób w stosunku do rządzących Naszym Państwem i tak lekceważąco i pogardliwie mówił cyt. …”Tylko obywatelem jakiego kraju ja dziś jestem? Ja w tych wyborach (czytaj cyrku) nie zamierzam brać udziału. I będzie to pierwszy raz, gdy nie spełnię swego obywatelskiego obowiązku. Gdybym mieszkał w demokratycznym państwie prawa, to bym głosował…..”Jako obywatelka tego miasta uważam, że osoba, która tak chwiejnie i pogardliwie wypowiada się o swoim kraju, nie zasługuje na to, żeby w nim mieszkać, nie mówiąc już o pełnieniu stanowiska burmistrza.Ponadto uważam, że Rządzący Naszym Państwem powinni zostać zapoznani z tym artykułem, ponieważ wypowiedź burmistrza Trzemeszna K. Derezińskiego jest skierowana do rządzących Naszym krajem.

  • SWIETA PRAWDA SWIETA PRAWDA SWIETA PRAWDA nic dodac nic ujac zielonego pojecia nie ma o reprezentowaniu naszego kraju a zarazem Gminy powinni wyciagnac konsekwencje

  • nie o kraju tylko tych amebach umysłowych, które teraz tym krajem rządzą… ale skąd możesz o tym wiedzieć… w TVP tego nie mówią AMEBO

 20. mam nadzieję że złamanie prawa przez burmistrza nie uniemożliwi nam udziału w wyborach. swoją drogą skandaliczna decyzja stawiająca naszego szeryfa w jednym rzędzie z taką patologią jak Warszawa Poznań Gdańsk ….

  • Odpowiedz nam wszystkim co wybierasz:
   a) złamanie prawa i nie narażenie się na wirusa;
   b) działać zgodnie z prawem i zarazić się

   • Jeszcze sie nikt nie zarazil zeby lazic po miescie 100 razy w kolko jak oddac glos i wyjsc czy odebrac koperte nie robcie z siebie idiotow .jestem obywatelem Polski i jest moim obowiazkiem wziasc udzial w wyborach zaraz nie zdechne zarzadow poprzednich ludzie na grype masowo umierali i nikt nawet nie informowal takze Anonimie boisz sie ze sie zarazisz ZOSTAN W DOMU nie glosuj Grodzki ci koperte odpowiednia przysle to sie nie zarazisz bo bedzie odkazona

  • Piszesz o złamaniu prawa. To proszę podaj jaki konkretnie paragraf został złamany? Chyba że myślisz o tym paragrafia którego jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy będzie.

 21. Burmistrzu wreszcie pokazales swoja falszywa twarz ze nie lubisz jednak Polski dobrze ze to juz twoja ostatnia kadencja
  nie musisz sie ze wszystkim zgadzac bo masz poglady takie a nie takie ale danymi osobowymi mozesz rzadzic w domku

 22. Panie Burmistrzu dziękuję za odważną,zgodną z prawem decyzje.Nie wyraziłem zgody na udostępnienie moich danych na potrzeby plebiscytu.

 23. Moi Drodzy Trzemesznianie!Nie rozumiem,skąd tyle jadu w niektórych komentarzach
  Czy Wy tego nie widziecie?Nie widzicie,co partia rządząca i jeden człowiek-polityk,który nie bierze za nic odpowiedzialności kręcą tym krajem jak chcą i doprowadzają do przepaści?Gdzie są te pieniądze i ten kraj mlekiem i miodem płynący o którym niedawno mówił premier,że Europa nam zazdrości dobrobytu…Pytam się,gdzie są te pieniądze?Gdyby nie dobrzy ludzie,firmy, które w tej chwili wyposażają szpitale w środki ochrony osobistej to medycy padaliby jak muchy w dobie epidemiii.
  Nie widzicie co robią z Sądami?Może myślicie,że Was to nie dotyczy…Ale poczekajcie-i Wy to odczujecie.
  2 mld na propagandową telewizję?I Wy dajecie na to przyzwolenie, gdy nie ma forsy na nowoczesne leczenie ludzi na choroby nowotworowe?Myślicie,że to tylko 2 mld?To weźcie jeszcze pod uwagę,że te 2 mld dostanie tvp przez 5 lat(rok w rok)
  Pompowanie kolejnych miliardów w Kościół.Nawet papież domaga się od księży refleksji,rezygnowania ze zbytków,przejawów umiarkowania i jeszcze większej miłości.
  Nie rozumiem…Pisze ktoś o paradzie równości…
  Boję się ludzi,którzy wygłaszają takie opinie ….Pamiętacie,co mówił Marian Turski w Auschwitz?”Nie bądźcie obojętni, kiedy jakakolwiek mniejszość jest dyskryminowana” .Może to Twój sąsiad,który pomógł Ci zimą podładować akumulator jest gejem,albo Twoje dziecko będzie miało inna orientację.Chcecie dzielić ludzi?Dla mnie nie ma znaczenia orientacja.Ale ma znaczenie,czy ktoś jest dobrym czlowiekiem.
  Nie widzicie tej buty i pogardy partii rządzącej?Posłanka Lichocka najlepiej to wyraziła środkowym palcem.
  Naprawdę chcecie tak żyć?Oni doprowadzą kraj do zapści gospodarczej.Afery(dwie wieże,hejterska w Ministerstwie Sprawiedliwosci i wiele innych),zamach na Konstytucję…Gospodarka zwalnia,programy ochrony środowiska leżą,skłócają jedne grupy ludzi przeciwko innym…
  Będziemy skansenem Europy
  Wszystkiego dobrego
  Dużo zdrowia i bądźmy dla siebie dobrzy!

  • Czy Ty sama nie widzisz, zes produktem tego ideologicznego hejtu płynącego hojnie sponsorowaną rzeką ze środowisk „europejskich”, „postępowych”, przynoszących nam wstyd po całym świecie i lokalnych agitatorów spod szyldu koalicji, KODu, i innych „lewicowych” dzikich kapitalistów?!

 24. Ja mam takie samo zdanie jak pan Derezinski kto ma prawo do moich danych osobowych chyba obowiązuje Rodo brawo dla burmistrza …..

  • Boisz sie o RODO nie glosuj i tyle co co wlasciwie zdrowie RODO czy porazki sie boicie Polska zawsze bedzie Polska nie jest na sprzedaz

 25. Do Konstancji ty jestes chora albo glupia a kto nami krecil 10 lat temu sprzedawali nas w bialy dzien jak pyry na targu kradli tylko i wywozili do bankow zachodnich chyba ze sie dopiero urodzilas ja troche przeszlem przez zycie i wiem jak bylo a jak jest tylko dzieciakom ciemnote wciskacie glupi zawsze bedzie glupi a madry wyslucha i wysmieje

  • Czyli reżim, dyktatura, łamanie prawa na każdym kroku to ci odpowiada? Nie żyje przeszłością tylko pomyśl o przyszłości, o tych długach które twoje wnuki i dzieci będą spłacały i zero demokracji, o to walczyliśmy ???

   • Ciekawy ten reżim, dyktatura , gdzie opozycja wręcz żąda wprowadzenia stanu wyjątkowego oraz nie chce wyborów. Tu akurat się nie dziwię, skoro takich ma kandydatów jak Kidawa. Pokażcie mi kraj na świecie gdzie opozycja żąda stanu klęski czy stanu wyjątkowego a są to stany nadzwyczajne. Węgry wprowadziły i już Unia Europejska wszczyna przeciwko nim postępowanie. Kompletna hipokryzja. Pomijam p. Burmistrza bo jest kompletnym laikiem takie odnoszę wrażenie i w takiej sytuacji ma swoje 5 minut i może zabłysnąć. Oby się nie przeliczył ?

    • BRAWO Dyktator taka prawda i nic wiecej kto dobrze slucha co sie dzieje jak koncerny zagraniczne za drzwiami rece zacieraja o odszkodowania jakby wprowadzila Polska Stan kleski zywnosciowej tylko nie wszyscy to rozumieja

    • Robią co chcą, prawo tworzą pod siebie, rząd jednej partii, nik, sądy jednej partii to nie jest dyktatura, kupują głosy, płacą Rydzykowi żeby budował im elektorat, zaraz będzie godzina policyjna dla „drugiego sortu”. Kręcą ciemny i mściwy lud bo tym cechuje się pisowski elektorat. I jeszcze jedno nikt tu nie wspomniał że popiera po i Kidawę. Miłego dnia życzę.

 26. Burmistrzu my wiemy ze dupa sie pali a dlug Gminy rosnie w zastraszajacym tepie powiedz nam wszystkim mieszkancom na ile juz Gmine zadluzyles a teraz nawet Dyrektorke pod presja wywalic albo zwalniamy cie albo spierniczasz na emeryture z Domu Dziecka dobra DRoga do domu super sie dzieje kogo juz macie na to stanowisko to pisory tak nie robia tylko dyktatura prawda Burmistrzu

  • Długi gmin urosną jeszcze bardziej jak PiS będzie nadal obarczał gminy spełnianiem swoich obietnic np podwyżki dla nauczycieli bez pokrycia ze strony rządu.
   Poza tym brawo Panie Burmistrzu za decyzję.

  • Kolejna ciemna osóbka która nie ma pojęcia ale komentuje żeby wylać swoje chore żale. Dom Dziecka NIE PODLEGA pod burmistrza wiec jakim prawem burmistrz może odwołać lub powołać w tej placówce dyrektora?

 27. Ja mam pytanie do wszystkich, którzy twierdzą, że burmistrz nie będzie decydował o tym czy chce głosować czy nie, na jakiej podstawie miał wydać nasze dane, czy to ma pokrycie prawne, czy wy naprawdę nie widzicie jak rażąco są łamane prawa tylko po to, żeby doprowadzić do wyborów? I nie chodzi tu o sondaże, ludzie poprostu nie lubią jak robi się z nich idiotów. Jeśli Duda ma tak wysokie notowania to dlaczego tak panicznie boją się przenieść datę i nie mówcie że wybory muszą się odbyć bo tak zadecydowała pani marszałek. Ja to widzę inaczej nie opozycja a PiS boi się o własną d….

  • Anonimie przeczytaj dokladnie KONSTYTUCJE nie rozumiesz przeczytaj jeszcze raz kiedy kiedy mozna wprowadzac stan taki lub taki i ze jak nie wybierzemy na nastepna kadencje PREZYDENTA RP to nic do tego ma Marszalek gdyz Marszalek moze zastapic prezydenta w razie jego smierci nic wiecej

   • Przecież PiS może wszystko np. ustawa na początku kwietnia zmieniająca konstytucję 😂😂
    ” Sejm właśnie uchwalił, że można przesunąć wybory bez wprowadzania stanu nadzwyczajnego. Jak to możliwe? Zwyczajnie: specustawą o przeprowadzeniu wyborów w czasie pandemii, do której dorzucono drobiazg: „Jeśli na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ogłoszono stan epidemii, Marszałek Sejmu może zarządzić zmianę terminu wyborów określonego w wydanym wcześniej postanowieniu. Nowy termin wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej określony przez Marszałka Sejmu musi odpowiadać terminom przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej określonym w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.” Zatem ustawą zmieniono konstytucję”

   • Możesz mi podać podstawę prawą na podstawie której Prezydenci, Burmistrzowie czy Wójtowie mają przekazać Poczcie spis wyborców?

  • A ty glebie PIS to takze POLSKA tylko nie tacy wywrotowcy jak sprzedawczyki Polski takze zastanow sie trzy razy zanim cos napiszesz

 28. Panie Burmistrzu jesteś zmienny jak flaga na wietrze za dużo PO wokół aby mieć własne zdanie ? I tak Policja Poczta ma nasze dane przecież emeryci dostają świadczenia hahah śmiech na sali tyle !

 29. A co Tobie ukradli?Jeśli ukradli to dlaczego ci obecnie sprawiedliwi ich nie pociągnęli do odpowiedzialności. Zapamiętajcie jak piszecie,że Polska to nie PiS i jakakolwiek inna władza:)Polska to my obywatele. Jak tak długo żyjesz to chyba widziałaś ile się zmieniło od 1989 roku. Mam nadzieję że nie siedzisz tylko w Trzemesznie i kominy oglądasz. Pozdrawiam. Paweł

 30. Zróbcie sąde kto chce u nas głosować kto nie ? A nie decyzje podejmowane zbyt szybko byle by utrudnic zycie wyborca.I tak PIS wygra I tak przynajmniej będzie spokój A nie złodziejstwo na każdym kroku.

 31. Burmistrzu czy ty na dzisiejszej Sesji byles zdrowy ty nic nie wiesz albo sie dowiesz na proste pytania pana Lipinskiego nie potrafiles odpowiedziec jednym slowem w tej Gminie jestes tylko gosciem sluchajac tej Sesji smiech na sali jeszcze takiej nie ogladalam tylko bo mamy rzad bo nie daja pieniedzy zegnac najlepiej na Ministra zdrowia lepiej sie przebadaj na koronawirusa jezeli ty nie masz wiadomosci na temat chorych w naszym miescie i gminie ze sie dowiesz zadzwon do Szumowskiego to ci powie jesli pani Wisniewskiej nie byles wstanie odpowiedziec jednym slowem ty nic nie wiesz

 32. Burmistrzu mam pytanie jesli bojkotujesz wybory nie dajesz spisu wyborco to sie pytam po jasna cholerke zezwalaszna wieszanie plakatow na zawodowce chyba ze Biedron dobrze ci zaplacil prosimy odpowiedziec nam czy my jestesmy glupi czy ty nas robi glupkow

   • Chłopku czy wiesz co to KRS? Pewnie nie.Dowiedz się i sprawdż numer poniżej,a tam masz wszystko udostępnione i Stonoga jaki jest taki jest ,ALE PRZEDSTAWIŁ i PRZEDSTAWIA FAKTY A NIE MITY ….nie udostępniłabym linku ,przed sprawdzeniem KRS czy to prawda…55% Polaków zagłosowało ostatnio przeciw PIS .ale oni już prędzej to przewidzieli i zrobili takie przeliczniki głosów ,aby tylko utrzymać sie przy władzy i do dziś to robią kłamiąc na każdym kroku…

    Numer KRS: 0000747198

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj