Strona główna Na sygnale Awaria w zakładzie. Ponad 12-godzinna akcja strażaków.

Awaria w zakładzie. Ponad 12-godzinna akcja strażaków.

12990
16

Ponad 12 godzin trwały działania straży pożarnej na terenie zakładu „Paroc” przy ulicy Gnieźnieńskiej w Trzemesznie. Wszystko to za sprawą awarii, do której doszło dzisiejszego poranka.

Krótko przed godziną 5 strażacy z Trzemeszna, Kruchowa i Gniezna zostali zadysponowani do fabryki. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do wycieku lawy.

Informację potwierdził Jarosław Łagutoczkin z Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie. Jak przekazał, w zakładzie miał miejsce niekontrolowany zrzut masy, wykorzystywanej w procesie technologicznym. Z uwagi na tajemnicę przedsiębiorstwa, J. Łagutoczkin nie udziela jednak szczegółowych informacji.

O komentarz poprosiliśmy przedstawicieli spółki. Odpowiedź e-mail przysłała nam Marzena Kozłowska. Czytamy w niej:

„Informuję, iż obecność wozów strażackich na terenie naszego zakładu związana jest z akcją prewencyjną procesu technologicznego. Podczas rozruchu linii nastąpiło rozszczelnienie pieca”.

Zastępy wróciły do swoich baz po godzinie 17. W zakładzie nie występuje już zagrożenie pożarowe.

Jak udało nam się ustalić, działania strażaków polegały wyłącznie na zabezpieczeniu miejsca awarii.

16 KOMENTARZE

  1. Jak już portal trzemeszno24.info przekazuje informacje to niech to chociaż robi w sposób rzetelny. Akcja straży pożarnej wciąż trwa…

  2. Zwolniłeś się czy może Ciebie zwolnili bo się nie nadawałeś a do volkswagena się dostałeś bo akurat szczęście miałeś… to skoro już nie pracujesz to nie wiesz że w święta jest wolne

      • Ciekawe czy masz czas na wydawanie tych pieniędzy. Dojazd męczący od 4 do 5 godzin w obo strony w plecy. Latem wracasz z pracy o 16 -17 i jesteś taki zmęczony że nie masz ochoty już na nic, A ci co pracują na miejscu już dawno odpoczywaja nad jeziorem, albo w basenie z piwkiem na działce. Przed popołudniówką można skoczyc nad jeziorko. To jest bezcenne ja o 12 w basenie na dzialce a ty juz w zatloczonym autobusoe gdzie się robi duszno i śmierdzi potem. Gratuluję wyboru.

  3. Co? Chłopie z Gniezna jadę 30 minut, własnym autem stać mnie. Gdy ty siedzisz na działce ja biorę motor, gdy w weekend nadal tam siedzisz to ja jadę nad morze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj