Serdecznie zapraszamy na warsztaty muzyczne, które zorganizuje włoski pianista jazzowy Silvio Caroli. Warsztaty odbędą się 2 i 3 maja o godzinie 14:00 w sali muzycznej Gimnazjum w Trzemesznie. Zajęcia realizowane są z projektu Współpracy Zagranicznej NeMo Network for Mobility w ramach wymiany mieszkańców miast partnerskich.
Silvio Caroli (28 latek z Włoch) jest pianistą klasycznym i jazzowym. Jako 19-to latek ukończył z wyróżnieniem Konserwatorium Muzyczne w Lecce we Włoszech. Studiował Improwizację Jazzową na Uniwersytecie w Saleto we Włoszech. Jest aktywnym wykonawcą i współtwórcą, brał udział w wielu ważnych wydarzeniach muzycznych.
Reklama
















A w szkole 1 nic nie będzie?Znów Gimnazjum a w szkole mojego dziecka nic i nic.
Gimnazjum, bo gimnazjum to Kantata, która bierze udział w programie Ne.Mo. Tak trudno doczytać?
Zresztą, 2 i 3 maja to dni wolne od nauki szkolnej – zabieraj dziecko i przyjdź do gimnazjum, nic nie stoi na przeszkodzie.
No ale pomarudzić łatwiej….
Nie doczytałem,to prawda.Ale co prawda o 1 to prawda,tylko że nie w tym temacie.Do gimnazjum dzieciak pójdzie jak będzie czas na to.Wesołych Świąt!