Strona główna Kultura Lato z Domem Kultury

Lato z Domem Kultury [PROGRAM]

4157
6
Reklama

Liczne, letnie atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych przygotował w tym roku Dom Kultury w Trzemesznie. Jego pracownicy opublikowali właśnie program wydarzeń.

Na mieszkańców czekać będą m.in. piknik młodzieżowy, koncert duetu „PIAVO” (arie, pieśni i przeboje operetkowe), pobijanie rekordu w liczbie pań tańczących Poloneza, kino pod chmurką, impreza muzyczna w parku „Baba”, czy też Koncert Zespołu Muzyki Dawnej HUSKARL.

Szczegóły na plakacie u góry artykułu oraz poniżej:

7 lipca, godz. 16.00 – „PLASTYKA NA ZIELONO” – plenerowe zajęcia dla dzieci. Park BABA w Trzemesznie.

16 lipca, godz. 18.00 – „Summer Music Day” – letnie muzyczne rytmy, piknik młodzieżowy. Impreza tylko dla młodzieży – Park Baba w Trzemesznie.

23 lipca, godz. 18.00 – Klasyka w plenerze. Koncert „MAGIA MIŁOŚCI” – najpiękniejsze arie, pieśni i przeboje operetkowe. Wystąpi duet PIAVO w składzie: Anna Raj – sopran i Barbara Krenz – piano. Park Baba w Trzemesznie

11 sierpnia, godz. 16.00 – Teatr w plenerze „CZEGO NIE WIECIE O KRÓLACH”, przedstawienie dla dzieci w wykonaniu Teatru „Trójkąt” z Zielonej Góry. Park BABA w Trzemesznie.

15 sierpnia, godz. 17.00 – „Krokiem poloneza do niepodległości”. 2. edycja wydarzenia z 2018 roku. Bijemy nowy rekord w ilości par tańczących taniec Polonez ulicami Trzemeszna. Skwer przed Domem Kultury w Trzemesznie.

18 sierpnia, godz. 18.00 – „Tożsamość Fyrtli – Polscy Aborygeni z Trzemeszna”. Tematem będą historie polskich wybitnych globtroterów z okolic Trzemeszna Prowadzącymi będą regionaliści: Dawid Jung i Jarosław Mikołajczyk. Spotkanie odbędzie się w Domu Kultury w Trzemesznie.

godz. 19.15 – Muzyka dawna, muzyka żywa. Koncert Zespołu Muzyki Dawnej HUSKARL. Dom Kultury w Trzemesznie.

20 sierpnia, godz. 19.30 – Kino pod chmurką – „PŁYNIEMY POD PRĄD”. Park BABA w Trzemesznie.

27 sierpnia, godz. 18.00 – „Summer Last Night” – zakończenie wakacji, młodzieżowa impreza muzyczna – Park BABA w Trzemesznie.

Reklama

6 KOMENTARZE

  1. Najpierw zróbcie. Porządki. Wkoło parku i na stadionie.piaskowym .zetnijcie trawę i te sosiejki. Bo imprezki robicie .na to kasa jest.a porzadkuw. Na bieżąco nie.panie Zieliński i gmina niech tym się zajmie. I ci radni co ich chwalicie. Pod niebiosa.!!!!!.czekam na efekty.

    • Plan można zec kiepski. Nic atrakcyjnego dla dzieci, dorosłych, seniorów, raczej jakieś prehistoryczne mało atrakcyjne występy. Już widzę tłumy na operetce w Trzemesznie. Uwielbiam operetkę, ale litości! To się nie nadaje na imprezę wakacyjna. Weźcie przykład z innych miast, to nie jest trudne, dorośnijcie trochę do obecnych czasów, weźcie pod uwagę okres wakacyjny, ludzie chcą się wówczas bawić!
      Harmonogram poniżej 1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ (komentarze nie związane z tematem, naruszające dobra osobiste osób lub prywatnych firm, jak również stanowiące SPAM nie będą akceptowane)

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj