Dom Kultury w Trzemesznie ogłosił konkurs na najciekawsze szopki bożonarodzeniowe, zapraszając do udziału dzieci i młodzież z całej gminy. Prace – wykonane w dowolnej technice – można dostarczać do 15 grudnia, do godziny 16:00.
Szopki będą oceniane przez powołane jury, które weźmie pod uwagę technikę wykonania, pomysłowość oraz ogólne zdolności manualne. Uczestnicy mogą przygotować swoje prace indywidualnie lub w grupach. Organizator przewidział podział na cztery kategorie: przedszkola, szkoły podstawowe klas I–III, szkoły podstawowe klas IV–VIII oraz szkoły ponadpodstawowe. W każdej z nich zostaną przyznane trzy nagrody główne.
Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na 19 grudnia (godzinę 16:00). Organizator prosi o przybycie autorów prac lub przedstawicieli placówek.
Od 15 do 19 grudnia w Domu Kultury będzie czynna wystawa wszystkich zgłoszonych prac.















co do wygrania jest ? bo nie wiem czy z dzieckiem siedzieć
– kto w komisji ZASIADA ? – lewaki ?
Te twoje wypowiedzi są tak żałosne jak ty sam ! Czym ty człowieku chcesz tu zainponować, swoją niedojżałością ?
Nie pisze się niedojżałością tylko – NIEDOJRZAŁOŚCIĄ. Drugi byk do zainponować które powinno być napisane w ten sposób – zaimponować. Te byki też są żałosne ale z resztą się zgadzam. Te wpisy, polityczne są naprawdę żałosne. Wszędzie tylko polityka i polityka. Szok.
ale to kto pisal to raczej chyba ktos z prawicy ?