Strona główna Sport i rekreacja Zwyciężyli z Mosiną 2:1

Zwyciężyli z Mosiną 2:1

1142
8

Od zwycięstwa rozpoczęli nowy sezon zawodnicy Zjednoczonych Trzemeszno. Po dobrym meczu nasza ekipa pokonała KS 1920 Mosina 2:1. Świetny debiut w barwach trzemesznian zanotował Dawid Ciążyński. Były gracz Mieszka Gniezno zdobył swą premierową bramkę w barwach Zjednoczonych, która zapewniła miejscowym komplet oczek!

W 53. minucie – po wrzutce i zamieszaniu w pobliżu bramki Zjednoczonych – jeden z mosinian celnie uderzył z około dziesięciu metrów i goście prowadzili 1:0. Na szczęście zaledwie 2 minuty później, po zagraniu z rzutu wolnego Waldemara Kuczyńskiego, do remisu doprowadził Krzysztof Chojnacki. Ekipa z Grodu Kilińskiego gola na wagę 3 punktów uzyskała w 71. minucie. Wtedy lewą stroną przedarł się wspomniany Ciążyński i strzałem z około dwunastu metrów nie dał szans bramkarzowi gości! Wygrana miejscowych mogła być efektowniejsza – w 88. minucie Adam Konieczny trafił w słupek.

(tekst: Zjednoczeni Trzemeszno, foto: M.N)