Strona główna Sport i rekreacja Zwycięstwo zawodników z SP nr 1

Zwycięstwo zawodników z SP nr 1

1606
13

2 października w Gnieźnie, na terenach Państwowej Stadniny Ogierów, rozegrane zostały Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Startowało w nich 12 zespołów z terenu powiatu gnieźnieńskiego. Po bardzo zaciętej walce, reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemesznie objęła zwycięstwo.

Jak mówi opiekun zawodników Edmund Łukomski, zespół na wszystkich 9 zmianach pobiegł bardzo dobrze, zdobywając I miejsce, premiowane startem w finale wojewódzkim. Finał w sztafetowych biegach przełajowych rozegrany zostanie 13 października w Poznaniu. Reprezentacja SP1 reprezentować będzie na nim cały powiat gnieźnieński.

Skład zwycięskiej sztafety zespołu według kolejności zmian:

1. Oliwia Kolberg
2. Jakub Bednarek
3. Oliwia Fatla
4. Jakub Socha
5. Julia Liszkowska
6. Patryk Bombel
7. Jagoda Wilgosz
8. Łukasz Kowalski
9. Oktawia Giza
10. Mateusz Brauza

Rezerwa: Natalia Gaca, Kacper Skibiński. Zawodników do zawodów przygotowywali Wioletta Chojnacka i Edmund Łukomski.

13 KOMENTARZE

 1. Pomietam jak my jezdzilysmy z Panem na zawody i też były sukcesy jestem z rocznika 85 stare dobre czasy mile wspominam gratuluję młodzieży i życzę dalszych sukcesów

 2. Panie Łukomski! dziękuję za moje dziecko, które lubi ćwiczyć z panem, bo potrafi pan dostrzec coś dobrego w każdym dziecku.
  Wf z panem EDĄ to radość .
  Sztuką są zwycięstwa. Ale jeszcze większą sztuką jest docenić na lekcji dziecko bez zdolności sportowych- pan to umie.
  I szkoda, że tylko pan w tej szkole tak podchodzi do dzieci na wf . Gratuluję zwycięstwa w Powiacie i dziękuję za pana nauczycielstwo.

  • Miała sukces ta pani Wioletta, ale pan Łukomski do sukcesu dokłada jeszcze cierpliwość na lekcji i daje poczucie sukcesu każdemu koślawemu nawet uczniowi. Zachęca do ćwiczeń a nie zniechęca. rodzic też to zauważył.

  • Wychowanie fizyczne to taki przedmiot, na którym łatwo urazić dziecko na całe życie. Fizyczność jest widoczna , dlatego to delikatna materia. Na wuefie można zachęcić do uprawiania sportu na całe życie tak jak zrobił to ze mną Pan Łukomski, bo mnie uczył przed laty. Teraz do tej samej szkoły nr 1 chodzi już moja córka .
   Szkoda ,że nie uczy jej mój dobry nauczyciel, bo córka marzy tylko o zwolnieniu lekarskim , na co żona się zgadza! A ja się nie zgadzam i robi się wielki problem rodzinny i szkolny.
   Panie Edku tak trzymać.

 3. pan Edek umie pracować z KAŻDYM uczniem, wszyscy pana szanują za podejście i jeszcze do tego osiąga pan takie sukcesy, gratulacje i premii na dzień nauczyciela życzę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj