Strona główna Sport i rekreacja Zwycięskie „zaległości” Zjednoczonych

Zwycięskie „zaległości” Zjednoczonych

770
0

We wczorajszym – zaległym meczu 22. kolejki – Zjednoczeni Trzemeszno pokonali 3:0 zespół Wielkopolski Komorniki. Choć początek spotkania nie wyglądał zbyt dobrze, to druga połowa pozwoliła na pewne zwycięstwo nad rywalami.

Spotkanie zaczęło się niemrawo z obu stron, chociaż oba zespoły zanotowały po dwie sytuacje podbramkowe. Niestety, chociaż gra trzemesznian była nieco lepsza, to bardzo przypominała poprzedni mecz w Baranowie. Pod koniec pierwszej części gry udało się jednak stworzyć dwie groźne sytuacje, w tym jedną sam na sam z bramkarzem, której nie wykorzystał Wojciech Durski.

Druga połowa zaczęła napawać optymizmem. Zjednoczeni zaczęli tworzyć dużo oskrzydlających akcji, a bardzo aktywny tego dnia był zwłaszcza Dawid Ciążyński. Mimo to, po prostym błędzie goście mieli dogodną okazję, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się Adam Garczyk. Napór gospodarzy był coraz większy i efektem tego było zagranie ręką w polu karnym przez zawodnika z Komornik.

Jedenastkę na bramkę zamienił Kamil Wysocki. Od tego momentu zrobiło się znacznie więcej miejsca i jeszcze przed końcem meczu, po dwóch dośrodkowaniach najpierw Grzegorza Mellera, a następnie Konrada Nadolnego dwie identyczne bramki głową zdobył Damian Malczewski.

Druga część drugiej połowie bezdyskusyjnie toczyła się już pod dyktando Zjednoczonych i była to można powiedzieć taka gra, jakiej można oczekiwać od naszych zawodników w każdym meczu.