Strona główna Na sygnale Żona zabiła męża

Żona zabiła męża

17547
32

Dzisiaj gnieźnieński Sąd Rejonowy zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy wobec 39-letniej kobiety podejrzanej o zabójstwo w Ostrowitem. Jak już informowaliśmy, do zdarzenia doszło w sobotę, 30 października.

Wczoraj prokurator przedstawił zarzut zabójstwa kobiecie, żonie ofiary. Zatrzymanemu w tej samej sprawie mężczyźnie przedstawiono zarzut nieudzielenia pomocy. Również wobec niego prokuratura wystąpiła z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania.

Decyzja będzie podjęta jeszcze dzisiaj przez sąd – poinformowała nas prokurator Małgorzata Rezulak – Kustosz.

Dowiedzieliśmy się również, że sprawczyni zadała cios swojej ofierze ostrym narzędziem w klatkę piersiową. Nie dowiedzieliśmy się natomiast jak doszło do przestępstwa. Na tym etapie postępowania prokuratura nie udziela bliższych informacji w tej sprawie – powiedziała prokurator.

Aktualizacja 14:15. Sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące również wobec mężczyzny podejrzanego o nieudzielenie pomocy.

32 KOMENTARZE

  • Klatka piersiowa, to nie brzuch. Klatka piersiowa chroni między innymi narząd tak zwany SERCE. Jeszcze z czymś pana zaskoczę. Nie jest to serce takie walentynkowe a takie co pompuje krew.

    • Akurat Gniezno tak nie pisze, o ile Gniezno może pisać… Gniezno to nazwa miejscowości. Luki zawsze moze napisać, ze w artykule gnieźnieńskim jest napisane. Jednak obawiam się, ze to pobożne życzenie.

   • Klatka chroni narządy, ale nie przed ostrymi narzędziami przechodzącymi przez mięśnie międzyżebrowe. Jeszcze czymś pana zaskoczę – można te narządy klatki piersiowej również uszkodzić poprzez brzuch.

    • mowi pan o rzeczach oczywistych. Problem w tym ze w żadnym artykule nie napisano, ze dostał nożem w brzuch o czym pisze Luki. Żeby wiedzieć o co chodzi trzeba jeszcze odnieść się do pierwotnego wpisu który zapoczątkował dyskusje. Pofatygować się i sprawdzić w którym z nich jest mowa o brzuchu. Odpowiedz brzmi w ŻADNYM.

 1. Rozwala mnie gadanie ludzi pokazywanie zdjęć zobacz to on to ona zobacz jaka jest nie znają prawdy a będą gadać a ciekawe jak wy w domach macie zajmowanie sie pierdołami czasem ludziom nerwy puszczają a inni nie wiedzą jak człowiek potrafi człowiekowi psychikę zrujnować i taka osoba nie poniesie konsekwencji

  • Ci wszyscy którzy życzą jej od razu wszystkiego najgorszego, dożywocia i tak dalej, to nikt rozumny nie wiedza co się stało.W jakim stanie psychicznym była ta kobieta.Najlepiej odrazu ja zlinczować bo zabiła.Daleko nam do krajów rozwiniętych.Tam ludzie zadają sobie pytanie dlaczego to zrobiła. Gdzie społeczeństwo organy różne popełniły błąd. U nas średniowiecze kościół wóda lincz i co drugi mądry nazwie się dobrym człowiekiem

   • Czy ja dobrze rozumiem ? Usprawiedliwiasz mordercę ? Ciekawe jak bys zareagował gdyby to kobieta była ofiarą… 🙂 Żałośnie jesteście, powinna zgnić w więzieniu i tyle.

   • Jakie to dziwne że gdy kobieta zabiła to strasz się za wszelką cenę zrobić z niej ofiarę… Ale gdyby było odwrotnie szczekalabys jako pierwsza o karę śmierci … Zał mi Ciebie i dobrze iż nie masz prawa głosu.

    • chyba ktoś nie zna znaczenia wyrażenia za wszelka cenę.nie widzę żeby tu ktoś za wszelka cenę jej bronił a jedynie i osadzał jej przed zbadaniem sprawy.nie posądzam człowieku wszystkich kobiet podłóg twojej matki żony babki.nie kazda jest.uwierz mi

  • Stawiasz znak równości między zrujnowaną psychiką a nożem w sercu? Czy z dwojga patologicznych umysłów ten jest lepszy? Czy mamy do czynienia w tym przypadku z permanentną patologią? Odpowiem. W tym kraju nie ma czegoś takiego jak pomoc psychologiczna. Nie ma czegoś takiego jak piętnowanie patologii, nie ma edukacji, etyki. Nie ma programu dla ofiar przemocy domowej. Te wszystkie pseudo programy to porażka. Poprawczaki to patologiczne miejsca jak cela na Mlynskiej. Tam nie wyjdziesz na ludi. Jest za to zabobon KK i geotermiczne źródła w Toruniu.

   • Nie ma pomocy jak piszesz.Te wszystkie instytucje to tylko nazwy.Psycholog?u nas to wstyd ość do psychologa bo zrobią z ciebie nienormalną.Wstydem jest przechodzić kryzys,załamanie,depresje.Facebook to wyścig kto piękniejszy,kto lepszy,gdzie był,co ma.Takie marne życie dziś mamy.Kiedys nie chciało się wracać do domów tak świetnie się bawiliśmy.Brudni spoceni.Dzisiaj która wyjdzie z domu bez make up i telefonu?

 2. A malo jest przemocy domowej w Trzemesznie wystarczy sie wieczorem przejsc przez miasto to widac slychac i czuc co sie robi z ludzmi alkohol cpaja i potem lataja jak cos sie stanie to zaluja

 3. luki. widzę że ty szukasz dziury w całym! Szukasz jak byś był z służby śledczej! Ale jak się spojrzy z drugiej strony. To po komentarzach widać ,że ty masz problem z poczytalnością! głupie komentarze ,a ty się pompujesz i to jak! po co . Ochłoń człowieku bo jak popatrzysz , na to wszystko .A nic na tym etapie się nie zgadza. ” złapali sprawcę , a to się okazuję ,że nie on, kobieta żona! dostał w brzuch czy w klatkę? Człowiek nie żyję! Detektywi sami! Są i dobre komentarze ,obiektywne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj