Strona główna Kultura Znamy szczegóły Gali MMA

Znamy szczegóły Gali MMA

1313
22
Reprezentanci gminy

Znamy szczegóły Gali MMA „Slugfest 3”, która odbędzie się 14 marca w trzemeszeńskiej hali widowiskowo – sportowej. Organizatorzy imprezy przekazali niezbędne informacje w trakcie dzisiejszej konferencji prasowej. Jak mówili, podczas gali spodziewają się widowni liczącej około 900 – 1000 osób.

Bilety na „Slugfest 3” kosztować będą kolejno 40, 50 i 80 złotych. Najtańsze z wejściówek dotyczą numerowanych miejsc na trybunach hali OSiR. Za 80 zł dostaniemy bilet „VIPowski”, dzięki któremu zasiądziemy zaledwie kilka metrów od klatki, w której odbędą się rywalizacje. W naszym mieście wejściówki nabywać można od jutra w sklepie odzieżowym „Julia” przy placu Świętego Wojciecha 21.

Walki rozpoczną się punktualnie o godzinie 19:30. Z uwagi na konieczność przeprowadzenia kontroli bezpieczeństwa, wstęp na halę będzie możliwy już od godziny 18:30. Organizatorzy gali zdradzili nazwiska zawodników, którzy wystąpią w walce wieczoru. Zaprezentuje się zawodnik S4 Fight Club Warszawa Emil Różewski „Róża” oraz zawodnik Ankosu Zapasy Poznań – Marcin Mencel.

Na dzisiejszej konferencji gościło trzech reprezentantów naszej gminy, których także zobaczymy na gali. Są nimi Adrianna Rożek, Artur Ogonowski oraz Adrian Świercz. Walki odbędą się zarówno w kategorii amatorskiej jak i zawodowej. Sekretarz gminy Tomasz Gorczycki powiedział, że gala „Slugfest 3” jest bardzo dobrą promocją naszego regionu i naszych mieszkańców.

Głównym sponsorem imprezy jest Gościniec Nad Stawem w Orchowie. To właśnie tam 13 marca o godzinie 18:00 odbędzie się oficjalne ważenie zawodników. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal Trzemeszno24.info. Już niebawem na jego łamach zorganizowany zostanie konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na gale.

Reprezentanci gminy
Reprezentanci gminy

a20ca86b056e7b79a8a1cbd620e5920b69b59eb5!12545047

22 KOMENTARZE

 1. Warto wspomnieć, że bilet VIPowski czy nawet sponsorski nie gwarantuje, że ktoś nie zajmie ci miejsca jeśli nie przyjedziesz minimum półgodziny przed czasem a organizatorzy nic z tym nie zrobią.

 2. najtańsze bilety 40 zł a ma być 900/1000 osób…to chyba z całego powiatu 🙂 zdecydowanie za duża stawka tym bardziej że jest to pierwsza tego rodzaju gala w Trzemesznie . Oczywiście to tylko moje skromne zdanie 🙂

 3. Ludzie do piernika o co Wam chodzi nic się w Trzemesznie nie dzieje narzekacie coś zaczyna się dziać znowu narzekacie a może któreś z Was ruszy 4 litery i coś zorganizuje

 4. Zobaczycie bedzie na maxa 100 osob w tym obsługa i zaplecze zawodników. Niestety za drogo zdecydowania jak na jakość i prestiż zawodników. Najtańsze bilety na weekendowe KSW w arenie 150 zł. więc sobie porównajcie … tak vipowskie bilety tam 1000 zł. ale nie porównujmy. Super , że coś się dzieje ale to wszytko mało!!! Jak mam iść z żoną wiadomo by cokolwiek widzieć to tylko VIP razy 2 – 160zł. trochę dużo .

 5. CI CO MAJA KASĘ JEŻDŻA PO ŚWIECIE, A CI CO MAJĄ MAŁO TO 40 ZETA JEST DUŻO NA BILET. A OBIEKTYWNIE TO CHYBA NIE DUŻO, ALE NIE DLA BABCI I DZIADKA. MY TO TYLKO LEKARSTWA, DOJAZD DO LEKARZA, JEDZENIE OPŁATY . KIBICUJEMY. niech się wam uda ta impreza!!! pozdrawiamy pana Skrzypka I NASZYCH!

 6. C….a się wieśniaki znacie za drogo wam cebulaki j….e no pewno lepiej do holi jechać się n………ć szuszfole lub zatankować te wasze machiny i jeździć wieczorem po miescie bada wieśniaków

 7. Ja chętnie pójdę będę dopingować Trzemesznian na VIP-owskim miejscu 🙂
  Nigdy wszystkim sie nie dogodzi.
  Jak na moje i tak będzie sporo ludzi, mówią o Wrześni a w Witkowie byli?
  Ludzi pełna hala a miasteczko niewielkie.
  Zresztą nieważne ilu będzie ludzi, ważne by wszystko sie udało a Trzemesznianie wygrali ostry bój 🙂
  Pozdrawiam wszystkich którzy wysilają sie by tym pyskatym dogodzić~ P.

 8. Gala zapowiada sie super! Brawo organizatorzy! Co do cen, to nie są zbyt wysokie. Za inne gale mozna zaplacic duzo wiecej. A organizacja była dużo gorsza niż Slugfest we wrzesni. Pozdrawiam reprezentacje Trzemeszna, war Ada, war Artur, war Adrian!

 9. ten hejt w Trzemesznie na wszystko i wszystkich jest przerażający! ruszcie dupy i sami coś zróbcie zamiast pieprzyć cały czas, każdy lubi co innego jak ktoś będzie chciał to pójdzie jak nie to nie ale to gadanie że będzie 100 osób dajcie spokój…byłem w Witkowie i Wrześni sala pełna 1000 osób a na dworze kolejki którym nie udało się kupić biletu i niech sobie gadają hejterzy! dobrze że coś się dzieje wreszcie z rozmachem w Trzemesznie! oby więcej takich wydarzeń i trzymam kciuki za naszych reprezentantów

 10. Doceńcie prace ludzi, którzy wszystko organizują. Uważacie że 40 zł to dużo wg mnie optymalnie każdego stać na taki wydatek- zamiast iść na imprezę można spędzić wieczór na gali i dobrze przy tym się bawić a tym samym pokazać, że warto organizować tego typu rzeczy. Przyjdźcie i dopingujcie zawodników dajcie tym samym coś od siebie. Jak stwierdzicie, że jednak to nie dla was z różnych powodów nie hejtucie tylko wspierajcie dobrym słowem inicjatywy 🙂 Miłego dnia 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj