Strona główna Różne Zmiany w organizacji ruchu

Zmiany w organizacji ruchu

741
3
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych – celem usprawnienia komunikacji w rejonie cmentarza – Urząd Miejski w Trzemesznie wprowadza zmiany w organizacji ruchu. Pierwszego listopada zorganizowane zostaną ponadto nowe miejsca parkingowe.

Jak przekazał burmistrz Krzysztof Dereziński, w dniach od 30 października do 2 listopada obowiązuje zmiana organizacji ruchu na drodze dojazdowej do cmentarza, to jest od wjazdu z Pl. Kosmowskiego do cmentarza (Aleja Marcelego Kowalskiego). Będzie tam obowiązywał ruch jednokierunkowy z wyjazdem ulicą Wiosny Ludów.

Zostaną utworzone dodatkowe miejsca parkingowe – na terenie boiska ZSOiZ w Trzemesznie oraz na terenie warsztatów szkolnych przy ul. Wyszyńskiego. Dostępny będzie też parking przy samym cmentarzu.

Parkingi otwarte będą w dniu 1 listopada w godzinach od 7 – 17.

Burmistrz apeluje do mieszkańców – szczególnie kierowców – o przestrzeganie obowiązujących, zwłaszcza w dniu 1 listopada, zasad komunikacji w rejonie cmentarza parafialnego w Trzemesznie.

2015

3 KOMENTARZE

  1. Brawo dla naszej wspaniałej policji ktora już dzisiaj 29.10 zatrzymuje samochody które jadą od strony cmentarza w stronę liceum że niby jadą pod prąd choć zmiana organizacji ruchu obowiązuje od 30.10 pewnie komendancik nakazał bo kasy mało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj