Strona główna Różne Zmiana w walce wieczoru. Damian Pomocka za Marcina Mencla

Zmiana w walce wieczoru. Damian Pomocka za Marcina Mencla

743
5

Niestety nie udało się uniknąć zdrowotnych problemów zawodnikom gali Slugfest 3. Zapowiadany jako rywal Emila RóżewskiegoMarcin Mencel z powodu ropnia zęba nie będzie mógł zaprezentować się w Trzemesznie.

Jego miejsce w walce wieczoru zajmie zawodnik klubu Shooters Konin – Damian PomockaDamian – jak do tej pory – legitymuje się zawodowym rekordem 3 zwycięstw i 3 porażek. Jak przekonuje – choć ofertę walki dostał późno – cały czas utrzymuje wysoką formę i 14 marca chce wykorzystać szansę startu w najważniejszym starciu tego wieczoru.

walka_wieczoru

(Slugfest 3)

5 KOMENTARZE

 1. kogo ta walka interesuje? walki wieczoru sa udzialem naszych Ady Adriana Gosi 😉 kogo interesuje 3 liga podworkowa mma 😉

  • Bardzo liczymy na gorący doping dla Ady, Adriana i Artura, ale proszę wierzyć – obaj zawodnicy walki wieczoru maja umiejętności i doświadczenia by dać doskonały pojedynek.

   Potwierdzeniem tego niech będzie fakt, że kolejną po Slugfest 3 walkę Emil Różewski stoczy już dla amerykańskiej organizacji XFO.
   Byle kogo by nie wzięli 🙂

   pozdrawiam serdecznie

 2. Ogólnie denerwuje mnie to że reklamuje się tą galę jakby to było UFC czy Bellotor. Wszystko wszystkim ale bez przesady jeszcze troche i pójdzie to w Polsacie za kasę. Wygląda to wszystko jak sponsorowana reklama.

 3. bo to duże wydarzenie sportowe szczególnie jak na Trzemeszno więc ja tego nie widzę jako przesadę a najbardziej jestem ciekawy walk kobiet 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj