Strona główna Różne Zmiana organizacji ruchu

Zmiana organizacji ruchu

797
19

Jak co roku, w związku ze Świętem Zmarłych na terenie Trzemeszna wprowadzono zmianę organizacji ruchu. Zgodnie z nią, od dzisiaj do 3 listopada, na drodze dojazdowej do cmentarza (Aleja ks. Marcelego Kowalskiego) obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy z wyjazdem przez ulicę Wiosny Ludów.

Dodatkowych miejsce parkingowych możemy spodziewać się na terenie boiska przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, terenie warsztatów szkolnych przy ulicy Wyszyńskiego. Miejsca te będą dostępne w godzinach od 7 do 17.

W trakcie jutrzejszej Mszy Świętej nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będą ratownicy medyczni oraz strażacy.

organizacjaruchu

19 KOMENTARZE

 1. Beda czuwac a to dlatego ze proboszcz bedzie gadal o wysokosci pokladnego i innych kwestach finansowych, oczywiscie wszystko bedzie złożoen ze zdania minimum ….

 2. to oczywiście nie jest wątek na temat,ale może ktos wyjaśni,co dzieje się w budynku po byłym Słoneczku??!bo najpierw miały być klasy SP2,w związku z czym remonty pod tym katem już były.Teraz mają być tam sale przedszkolne Przedszkola Misia Uszatka, i znów remonty pod katem przedszkola.WIĘC PYTAM:za czyje pieniądze?Nie zgadzam się ,aby moje pieniądze,które płacę jako podatnik były marnotrawione!jak można podejmować takie decyzje i je zmieniać co chwilę.to kosztuje!!!

 3. Dlaczego z parkingu za kościołem nie mogę wrócić na plac kosmowskiego i pojechać do domu – a nie idę na cmentarz, tylko muszę jechać w tłum samochodów i ludzi , stać w korku i wkurzać wszystkich włacznie z samym sobą? Odcinek wzdłuż liceum powinien być dwukierunkowy. Polecam tę uwagę ne przyszłość myślicielom organizującym nam ruch.

  • zakaz ten co roku wygląda tak samo. Wczoraj złamało go kilkanaście – jeśli nie kilkadziesiąt – osób stanowiących grona pedagogiczne dwóch mocno zaprzyjaźnionych ze sobą szkół. Nie mówiąc już o panach kierowcach autobusów i minibusów z firmy zajmującej się dowozem dzieci z obszarów wiejskich.

   • Fakt, powinna być tabliczka informująca „nie dotyczy autobusów” bo chyba nie wyobrażasz sobie autobusu jadącego Skwarzymowem.

   • Dokładnie tak. Ja od kilku lat i już w lipcu wiem że 1 Listopada będzie tam jednokierunkowa. Rozumiem że kierowca przyjezdny może się „zabłakać” ale i on powinien patrzeć na znaki. No właśnie… powinien.

 4. Może ktoś wie, cóż to za wydarzenie miało miejsce 1 listopada, że nasz bohaterska straż ogniowa zmuszona była sygnałami dźwiękowymi zakłócić mszę świętą na cmentarzu??? O klienta który latał nad cmentarzem motolotnią nie pytam, bo tu przyczynę znam: głupota…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here