Strona główna Różne Zmiana godzin pracy urzędu

Zmiana godzin pracy urzędu

2188
54

Pracownicy Urzędu Miejskiego Trzemeszna poinformowali, iż z uwagi na utrzymujące się od wielu dni upały i wysoką temperaturę w pomieszczeniach urzędu, od 11 do 14 sierpnia Urząd Miejski Trzemeszna będzie czynny od godziny 6:00 do godziny 14:00.

Urzędnicy przepraszają za utrudnienia.

54 KOMENTARZE

 1. Kpina i żarty niech Panie Burmistrz ochlodzi jak ktoś pracuje do 15 to co ma w Urzędzie załatwić.Niech sklepy zamykają o 14 to się ludzie naucza!!!!

 2. Jak ktoś pracuje do 15 to zapewne od 7, więc to nawet lepiej, że od 6, ponieważ jeszcze coś można załatwić przed pracą 🙂

 3. Tylko narzekania w tych komentarzach. Co by nie było to i tak będzie źle. Zimno nie doborze, gorąco nie dobrze w sam raz też nie dobrze. Każdy człowiek sam tyczy sobie drogę.

 4. co na jeziorko sie chce jechac to trzeba do 14 pracować..ciekawe kto przyjdzie do urzedu o 6 rano jak wiekszosc ludzi o tej godzinie idze do pracy i do 14 pracuje i wszytkie sprawy chcą załatwiac po 14!!!!URZAD JEST DLA LUDZI A NIE LUDZIE DLA URZĘDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KPINA

 5. kpina kurtyna dla ludzi od wtorku a przedtem też były upały,
  jak zwykle w Trzemesznie opóźniony zapłon jak zawsze.Jeżeli w radzie jest klima to można było zrobić dyżury urzędników tych u których jest najwięcej interesantów bo ludzie maja prawo oczekiwać,że Urząd będzie pracował conajmniej do 16.00 bo chyba jest dla mieszkańców a Burmistrz nie robi łaski. Urząd to tabakiera do nosa a nie nos do tabakiery.Jaki Pan taki Kram.
  Jak wybraliście tak macie. Ha.Ha.Ha.

 6. Może niech ogłoszą ze względu na upały sjestę jak w Hiszpanii i będą godziny wolne a potem praca do np 22. Ciekawe kto by był chętny?

 7. To jest kpina ! A jak mają załatwić sprawy urzędowe ci co pracują do 14 widzę że burmistrz ma to w głębokim poważaniu , bo za biurkiem tak ciepło uFFFFFFFFFFFFFFF a w zamkniętej hali to q..a ciechocinek

 8. kk ty idoto znowu ci cos nie pasuje?idz to w oczy im powiedz posrancu jeden.puknij sie w czoło debilu.przedstaw sie to pogadamy na zywo o ile masz odwage i jaja:)

 9. Urząd powinien być czynny od 10:00 do 17:00 W takiej sytuacji każdy załatwi sprawy, ci co pracują na 6:00 do 14:00 załatwia swoje sprawy po 14:00, ci co pracują na 14:00 – 22:00 załatwią je od 10:00, ci co pracują od 22:00 – 6:00 załatwią je jak się wyśpią. Trochę ciepła i już narzekają cymbały hahaha.

 10. a co gdyby tak można było większość spraw załatwić przez telefon i Internet? W zaciszu domowym „poskanować” dokumenty, przesłać pocztą elektroniczną itp. W bankach się da a urzędy? Oczywiście to kwestia ogólnopolska. ePUAP (elektorniczna platforma administracji państwowej) niby funkcjonuje ale poza otwarciem i zamknięciem działalności gospodarczej to niewiele ma do zaoferowania. Nie jest to oczywiście oferta dla wszystkich petentów, bo niektórzy nadal nie oswoili się z technologią albo lubią kontakt z realnym człowiekiem. Przecież jeśli ktoś ma dzieci i np. mieszka poza miastem albo jeśli jest niepełnosprawny lub opiekuje się taką osobą to bywa, że żadna godzina nie jest odpowiednia.

 11. bezstronny – zapomnij o państwie informatycznym w Polsce. Przecież Polska to panstwo któe isteniej tylko teoretycznie (her donald tusk). To nie Estonia. Tu nawet nie działa rejestracja do UP przez internet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj