“Złoty Liść” ma 20 lat

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Klub Seniora “Złoty Liść” świętował swoje 20. urodziny. Uroczystość odbyła się w piątek, w trzemeszeńskim Domu Kultury. Historię klubu oraz sprawozdanie z jego bieżącej działalności przybliżyła zebranym liderka seniorów – Janina Kachniarz.

“Złoty Liść” to nie tylko zespół muzyczny, chociaż z tą działalnością jest najbardziej kojarzony w naszym mieście. To również sposób na pożyteczne spędzanie wolnego czasu. Pod kierunkiem instruktorów DK prowadzone są warsztaty rękodzielnicze, kulinarne, fotograficzne.

Za swoją działalność klub zdobył wiele nagród i wyróżnień. Efekty pracy można było oglądać na przygotowanej na tę okoliczność wystawie.

Gośćmi jubilatów byli przedstawiciele podobnych zespołów z pobliskich gmin, a także działających u nas innych stowarzyszeń. Władze samorządowe reprezentowali burmistrz Krzysztof Dereziński i przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Peno.

Piątkowe spotkanie było też okazją do podziękowań za pomoc i wsparcie działalności zespołu. Kierowane one były przede wszystkim do dyrektora i pracowników DK, na czele z Wiesławem Deliktą, na co dzień bezpośrednio pracującym z seniorami.

Kochani, nasz Klub Seniora Złoty Liść to taka morska muszelka, a w niej słychać szum olbrzymiego morza, który to ode mnie usłyszeliście” – zakończyła swoje wystąpienie Janina Kachniarz.

3 Komentarze do “Złoty Liść” ma 20 lat

ogloszenia
  1. Mieszkaniec napisał(a):

    Pełen optymizm!Brawo!:)

  2. XYZ napisał(a):

    Brawo!Tak trzymać!

  3. Przyszla seniorka napisał(a):

    Piękny jubileusz!Szacunek dla liderki i pozostalych seniorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado