Strona główna Sport i rekreacja Łukasz Zalewski prezesem „Zjednoczonych”

Łukasz Zalewski prezesem „Zjednoczonych”

5368
14

Wczorajsze walne zgromadzenie klubu Zjednoczeni Trzemeszno było kontynuacją zebrania rozpoczętego w styczniu. Wówczas to z uwagi na brak chętnych nie wyłoniono nowego zarządu. Pisaliśmy o tym m.in. |TUTAJ|.

Wczoraj udało się skompletować zarząd, który będzie pracował w następującym składzie: prezes – Łukasz Zalewski, wiceprezes – Tomasz Juszczyk, sekretarz – Radomir Laskowski, członkowie zarządu – Tobiasz Bartkowski, Łukasz Weber.

Zapytaliśmy nowego prezesa o plany klubu na najbliższy czas. Jak nas poinformował, szczegółowe zamierzenia zostaną wypracowane na najbliższym posiedzeniu zarządu. Na pewno będziemy nadal opierać się głównie na zawodnikach z naszej gminy. Nie zamierzamy kupować piłkarzy – deklaruje Ł. Zalewski.

14 KOMENTARZE

 1. Znając Pana Łukasza i resztę zarządu, nie będą się obijać. Na początek proponuję podpisać umowę o współpracy z MKS jeśli takowej jeszcze nie ma. Powodzenia!

 2. A gdzie jest były Prezes, który będąc w tym samym czasie radnym a później jej przewodniczącym przydzielał dotacje dla klubu?
  Krajowy Rejestr Sądowy i wszystko jasne:))
  Pospiesznie robione zmiany są widoczne:)

 3. Zamiast dołować zarząd zacznijcie wspierać, Zarząd głową muru nie przebije, ale pomagając, wspierając ich i współpracując z nimi można góry przenosić. Ludzi dobrej woli w Trzemesznie jest bardzo dużo i chwała im za to, uszanujmy ich.
  Zjednoczonym życzę powodzenia.

  • Święte słowa. Czy my potrafimy tylko krytykować? A może dajmy prezesowi i całemu zarządowi czas na pokazanie co potrafią? Wstrzymajmy sie z ocenami chociażby do końca rundy wiosennej? A tym czasem może wspierajmyich chociaż duchowo. Podjęli sie bowiem trudnego zadania. Przypomnijmy, że w styczniu nie było chętnych do wejścia do władz klubu. Ostatecznie pozostał tylko pan Tomek. Podjęto bardzo dobra decyzje grania swoimi zawodnikami. Teraz moge spokojnie powiedzieć, to jest mój klub.

 4. Ciekawe ilu hejterów podjęłoby się prace z klubem za 0 zł bo tyle będzie zarabiał cały zarząd. Jakby nie patrzeć jest to czas który jest cenny dla każdego z nas. A mimo tego podjęli się wyzwania. A co do sukcesów to nie czarujmy się z takim budżetem to nie będzie wysokich sukcesów, bo teraz liczy się tylko kasa i ludzie dla kasy są wstanie zrobić wszystko, A skoro to prawda to z taką płacą za wiele się nie ugra. Wiec juz teraz mogę założyć się z każdym niedowiarkiem że Max liga okregowa to nasze możliwości, no chyba że w końcu znajdą się tacy co będą grali tylko dla przyjemności i dadzą z siebie wszystko, a co najwazniejsze nie sprzedadzą się dla kasy to
  wtedy sukces murowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj