Strona główna Sport i rekreacja Zjednoczeni trzecią siłą w IV lidze

Zjednoczeni trzecią siłą w IV lidze

820
2

Po lekkim kryzysie, który wdarł się w szeregi Zjednoczonych Trzemeszno w ostatnich kolejkach ligowych, wczoraj wszystko wróciło do normy. Ekipa z Grodu Kilińskiego pokonała na wyjeździe w meczu w ramach 21. kolejki Płomień Przyprostynia 3:0. Dzięki wygranej trzemesznianie awansowali na 3. miejsce w rozgrywkach!

Wynik meczu otworzył w 17. minucie Adam Konieczny, który na dziesiątym metrze otrzymał podanie od Krzysia Chojnackiego i trafił na 1:0. Tuż przed przerwą, dokładnie w 44. minucie „Konik” mógł trafić ponownie, ale po podaniu Waldemara Kuczyńskiego przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

Konieczny dążył jednak do zdobycia kolejnego trafienia. Udało mu się to w 57. minucie. Po wrzutce Michała Wiśniewskiego napastnik Zjednoczonych uderzył prawą nogą z pięciu metrów i po raz drugi skierował futbolówkę do siatki. Rezultat na 3:0 ustalił „tradycyjnie” Kuczyński. „Kuczol” został w 90. minucie sfaulowany w polu karnym Płomienia i sędzia bez ogródek wskazała na „wapno” i wyrzucił z boiska gracza miejscowych. Kuczyński po chwili trafił z jedenastu metrów i zdobył swoją 17 bramkę w tym sezonie!

Płomień Przyprostynia – Zjednoczeni Trzemeszno 0:3 (0:1)

Bramki: Adam Konieczny (17′, 57′), Waldemar Kuczyński (90′. karny)

Skład Zjednoczonych: Szymon Menz, Mikołaj Humański, Marcin Nowak, Mikołaj Zawadka, Kamil Wysocki, Michał Wiśniewski, Grzegorz Meller, Dawid Ciążyński (75′ Adam Polus), Waldemar Kuczyński, Adam Konieczny (90′ Daniel Bartkowiak), Krzysztof Chojnacki.