Zjednoczeni pokonali Avię Kamionki

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

W sobotnie popołudnie kolejny swój mecz rozegrał pierwszy zespół Zjednoczonych. Mimo, że nie było to tak porywające widowisko jak dwa ostatnie mecze, to i tak nasz zespół sięgnął po kolejne trzy punkty. W trzecim kolejnym meczu hat-trickiem popisał się Krzysztof Chojnacki, a Zjednoczeni pokonali 3:0 Avię Kamionki.

Od początku przewagę osiągnęli trzemesznianie, a goście nastawili się na grę z kontry. W miarę szybko udało się wyjść na prowadzenie gdyż już w 6. minucie, po dobrym przerzucie Dawida Ciążyńskiego, do piłki dopadł “Jemioła” i w sytuacji sam na sam z bramkarzem umieścił piłkę w siatce.

Od tego momentu jednak czegoś brakowało w grze Zjednoczonych. Utrzymywali się oni długo przy piłce, ale brakowało tworzenia klarownych sytuacji. Do tego dwa razy groźnie skontrowali zawodnicy Avii lecz nie udało im się wyrównać. Podsumowując pierwszą połowę, gra naszego zespołu wyglądała efektownie, ale nie efektywnie.

Druga połowa była już nieco lepsza i trzemesznianie dochodzili do sytuacji podbramkowych. Na drugą bramkę trzeba było jednak czekać do 64. minuty. Wtedy to indywidualną akcją przy linii końcowej popisał się ponownie Dawid Ciążyński, który wykładając piłkę do pustej bramki zanotował drugą asystę. Strzelcem drugiego gola był ponownie Krzysztof Chojnacki. Ten sam zawodnik 20 minut później skompletował po raz trzeci z rzędu hat-tricka.

Wykorzystał on błąd obrońców z Kamionek, przejął piłkę i mijając bramkarza strzelił do pustej bramki. Jest to ogromny wyczyn naszego piłkarza. Nie wiadomo czy kiedykolwiek inny zawodnik Zjednoczonych mógł pochwalić się hat-trickiem przez trzy mecze z rzędu. Warto odnotować, że przez kontuzję stracił on niemal całą rundę jesienną, a po kilku meczach rundy wiosennej już stał się najlepszym strzelcem zespołu – co by było więc gdyby grał w każdym meczu.

Podsumowując całe spotkanie Zjednoczeni odnieśli zasłużone zwycięstwo, ale brakowało w ich grze takiego polotu, jaki był chociażby w dwóch poprzednich meczach.

Teraz trudny tydzień przed naszymi zawodnikami, gdyż już we wtorek 1 maja udadzą się na wyjazdowy mecz z Lubońskim 1943 Luboń, a w następną sobotę o 17:00 na Stadionie Miejskim w Trzemesznie podejmować będą zespół Kłosa Zaniemyśl.

(fot. Z.N., tekst. Zjednoczeni Trzemeszno)

13 Komentarze do Zjednoczeni pokonali Avię Kamionki

ogloszenia
 1. mama napisał(a):

  Co to jest hat-trick?

 2. MaciejW. napisał(a):

  Mamo,

  Hat trick to – trzy gole w jednym meczu, wyróżnia się jeszcze hat- trik klasyczny, ale wtedy wszystkie trzy bramki jednego zawodnika musiały by paść w pierwszej połowie …

 3. Anonim napisał(a):

  To są 3 bramki w jednym meczu strzelone przez tego samego piłkarza.

 4. Anonim napisał(a):

  ZJEDNOCZENI I LEGIA TO NASZE KLUBY HEJ

 5. czytelnik napisał(a):

  Książki byście lepiej poczytali 🙂

 6. mama napisał(a):

  To czemu się nie mówi 3 gole w jednym meczu tylko jakiś hat trick?

 7. Anonim napisał(a):

  Ilu graczy z Trzemeszna?

 8. Anonim napisał(a):

  LEGIA PRZYWIEZIE PUCHAR DO PAROCA ABY KIBICE MOGLI OBEJRZEĆ TROFEUM MISTRZA I DO JANKOWA DOLNEGO NA PLAŻE.

 9. Anonim napisał(a):

  LEGIA MA PUCHAR 19 RAZ

 10. Anonim napisał(a):

  LECH MISTRZEM WLKP HA HA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado