Strona główna Sport i rekreacja Zimowy Bieg Trzech Jezior z ograniczeniami

Zimowy Bieg Trzech Jezior z ograniczeniami

3610
16

Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa, wystartuje XIX Zimowy Bieg Trzech Jezior. Impreza odbędzie się w sobotę, 12 lutego 2022 r. Oprócz tradycyjnego dystansu 15 km, zaplanowano także bieg na 5 km.

Nie obędzie się jednak bez ograniczeń wynikających z pandemii. W biegu na 15 km wyznaczono limit 400 osób, a na 5 km 100 osób. Ogólnie w imprezie nie może jednak wziąć udziału więcej niż 250 osób niezaszczepionych. Odpowiednia rubryka dotycząca szczepień znalazła się w panelu zapisów internetowych.

Tak jak wcześniej, start i meta będą miały miejsce w Ośrodku Wypoczynkowym „Jutrzenka” w Gołąbkach, a biuro zawodów i ceremonia zakończenia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin i panel zapisów znajdują się |TUTAJ|.

16 KOMENTARZE

  1. ja sie nie zaszczepie :

    „I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, otrzymują znamię, na prawą rękę lub na czoło, i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia”

  2. Ale bzdura. Zamiast promować zdrowie i wspierać naturalną odporność, mamy segregację sanitarną i limity. Proponuję aby wszyscy biegli w maseczkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj