Strona główna Sport i rekreacja Zieleń-Bieślin z pucharem turnieju AVACO

Zieleń-Bieślin z pucharem turnieju AVACO

3617
7

W miniona niedzielę odbył się pierwszy z cyklu sześciu tegorocznych turniejów Piłki Nożnej Sołectw oraz Festyn Rodzinny AVACO.

Udział do tegorocznego Grand Prix zadeklarowało 13 drużyn: Kamieniec, Mijanowo, Trzemżal, Zieleń-Bieślin, Miaty-Brzozówiec, Niewolno, Wydartowo, Kruchowo, Ławki Ochodza-Gołąbki, Jastrzębowo, Kozłowo-Rudki i Wymysłowo.

We wczorajszym turnieju z trzech grup – ustalonych losowo – do meczy półfinałowych awansowały drużyny z Kruchowa, Jastrzębowa, Wymysłowa i Zielenia. W meczach półfinałowych zwycięstwo objęło Jastrzębowo oraz Zieleń i to oni rozegrali mecz o mistrza turnieju.

W meczu finałowym drużyna z Zielenia okazała się skuteczniejsza – zdobywając jedna bramkę pokonała przeciwników i to do drużyny Zieleń-Bieślin trafił puchar AVACO. Turniejowi towarzyszył Festyn Rodzinny AVACO, podczas którego przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych, m.in. paintball laserowy, mega bańki, klockolandię, żywe maskotki, watę cukrową, a także konkursy z nagrodami.

Atrakcją całej imprezy był młodzieżowy mecz towarzyski pomiędzy reprezentacją MKS Trzemeszno a Kadrą Powiatu Gnieźnieńskiego. Mecz został rozegrany na bardzo wysokim poziomie i zakończył się wynikiem 4:2 dla drużyny z Gniezna.

Kolejne turnieje zostaną rozegrane na boiskach wiejskich, pierwszy z nich odbędzie się 7 czerwca w Jastrzębowie.

Wyniki wczorajszych zmagań:

I miejsce: Zieleń-Bieślin
II miejsce: Jastrzębowo
III miejsce: Wymysłowo
IV miejsce: Kruchowo

Najlepszy bramkarz: Oliwier Kaczmarek (Zieleń), najlepszy zawodnik: Dawid Grajkowski (Jastrzębowo), król strzelców: Damian Grzechowiak (Gołąbki).

tekst i foto: OSiR

7 KOMENTARZE

  1. Dlaczego nie ma osiedli z Trzemeszna? Integracyjne spotkania dla wiosek a młodzi z Trzemeszna niech tylko piją pod chmurka. Nawet w Trzemesznie nie ma świetlicy.

  2. Szanowna ,,WŁADZO,, zamiast brylować i uczestniczyć w ,,duperelach,, zacznijcie pozyskiwać środki na naprawę nawierzchni ulic . Cy Wasza praca ma polegać jedynie na zabawach i przejadaniu pieniędzy z NASZYCH podatków ?

  3. Tak sobie czytam te komentarze i zastanawiam się co trzeba zrobić dla Mieszkańców Gminy żeby ich zadowolić. Uważam, że impreza była bardzo udana (moje dzieci były zachwycone i zmęczone- a to dobry znak), a może jest tak że to tylko „Ci najmądrzejsi” zabierają tutaj głos.

  4. @Trzemeszno24info jaka jest ostateczna kwota WOŚP w naszym mieście? I ponawiam pytanie czy daloby radę podsumować wszystkie finały od początku istnienia orkiestry w naszym mieście?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here