Zespół taneczny “HOP” z Niewolna!

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Zespół “HOP” powstał latem 2015 roku. Założony został w celu dopingowania niewoleńskiej drużyny piłkarskiej na letnim turnieju sołectw. Dziewczynki z pomponami kibicowały zawodnikom na meczu wymyślonymi przez siebie rymowankami, a w przerwach meczu zaprezentowały cztery krótkie układy taneczne.

Początkowo miał to być jedynie letni projekt dla dzieci z Niewolna. Dzieciaki postanowiły zostać na trochę dłużej i działają do dzisiaj! W nieco zmienionym składzie zespół liczy 8 dziewczynek w wieku 10 do 13 lat.

Wszystkie pochodzą z Niewolna i tańczą na świętach okolicznościowych tj. Dni Dziecka, Dni Kobiet, turnieje piłkarskie, imprezy charytatywne i szkolne, festyny parafialne, dożynki, a nawet konkursy taneczne!

10 czerwca 2017 roku “Hopki” wystąpiły na XXII mogileńskim przeglądzie tanecznym i zajęły 3. miejsce w kategorii “inne formy tańca” w układzie ze wstążkami gimnastycznymi oraz wyróżnienie specjalne, które przyznano tylko dwóm zespołom na cały festiwal za Słowiański hip hop.

Na tym samym turnieju 3. miejsce solo zajęła Nikola Wiśniewska w kategorii hip hop – była trzecia spośród 16 tancerzy. Choreografem i koordynatorem zespołu jest maturzystka i tancerka Jagoda Woźniak, która również pochodzi z Niewolna i jest absolwentką “Świerszczy”.

Zespół jest chętny do udziału we wszelkich imprezach sportowych i okolicznościowych. Jest wspierany finansowo przez sołectwo i gminę, a w szczególności przez Sołtysa Łukasza Zalewskiego i Przewodniczącego Rady Sołeckiej Lecha Mellera.

By być na bieżąco zachęcamy do polubienia ich fanpage na Facebook’u.

Do zespołu należą: Oliwia Balcerek, Dominika Durlak, Emilia Ferenc, Julia Kaliniak, Dominika Michalik, Nikola Wiśniewska, Weronika Wiśniewska i Martyna Wyroślak.

(HOP)

14 Komentarze do Zespół taneczny “HOP” z Niewolna!

ogloszenia
 1. rythm napisał(a):

  Urocze dziewczynki pełne wdzięku i talentu. Pozdrawiam opiekunkę tej czarującej ekipy.

 2. Dziad napisał(a):

  Ciekawe w jaki szczególnie
  sposób wspierają finansowo Pan Leszek i Łukasz?

  • Anonim napisał(a):

   W zwykły sposób.

   • Dziad napisał(a):

    W zwykły sposób to każdy pomaga a w artykule jest napisane w szczególności

    • Solectwo napisał(a):

     Nie zalujemy środków jak i czasu w pomocy dla zespołu,który bardzo bardzo angażuje się w działanie i promocję sołectwa jak i Gminy Trzemeszno, za co bardzo dziękujemy

  • Jagoda napisał(a):

   Zimą ktoś musi palić w piecu, ktoś musiał zgodzić się na przyznanie nam funduszy z pieniędzy sołeckich (wiadomo, że cała Rada Sołecka, jednak ci dwaj Panowie szczególnie udzielają się w sprawach naszego zespołu); współorganizacja konkursów tanecznych dla Dziewczynek, pomoc w transporcie rekwizytów załatwianie występów. Piszę,żeby rozwiać wszelkie wątpliwości i pozdrawiam 🙂

 3. Ja napisał(a):

  Brawo dziewczynki!!!!! A Dziad? Klasyczny przykład smutasa.Taki to nikogo nie pochwali ale chętnie szuka podtekstów.

 4. Dziad napisał(a):

  Dla dziewczyn oczywiście brawo!!!

 5. Surfer napisał(a):

  Piękne panny z Niewolna, brawa dla p.Jagody za zaangażowanie! Tak trzymać!

 6. anonim napisał(a):

  Pozdrawiam zdolne dziewczynki z Niewolna! Cieszę się że w czasach komputerów i internetu chce im się bawić tańcem. Tak trzymać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado