Strona główna Na sygnale Zepchnął mężczyznę ze schodów

Zepchnął mężczyznę ze schodów

6677
16

Nawet 3 lata więzienia grożą mieszkańcowi Trzemeszna, który w akcie agresji zepchnął mężczyznę ze schodów. Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek, na klatce schodowej jednej z kamienic.

Jak informuje Anna Osińska z gnieźnieńskiej policji, mężczyzna będąc gościem jednej z lokatorek został zaczepiony przez dwóch innych mężczyzn – 64-latka i jego syna. Doszło do awantury, słowa przerodziły się w agresję fizyczną. Pokrzywdzony został zepchnięty ze schodów.

Mężczyzna doznał złamania ręki, został przetransportowany do szpitala.

64-latka zatrzymali policjanci. Agresor usłyszał już zarzut pobicia. Za to przestępstwo odpowie teraz przed sądem.

16 KOMENTARZE

  1. co to za Stary KOZAK ? Synus tez taki kozak ? dawac ich 1 maaja do tramwaja nie bedzie patusow w tym miescie a zwlaszcza z takimi czynami Co ZA STARY FRAJ**R po spirytusach

  2. Znając życie to ludzie niewiedza o co chodzi a komentują. Ja bym zapytał jaki powód był tego incydentu? Że doszło do takiego czynu ? Kto z was nie był prowokowany? Kto z was nie prowokował? Ile komentarzy tyle tu agresorów. Piszecie te swoje wypociny nie znając tematu. Kto bez winy niech rzuci kamieniem. Może i patologia ale jakaś godność każdy ma i nikt bez powodu nie atakuje, w tym wypadku nie było pobicie tylko popchnięcie a że na schodach to skutki musiały być bolesne. Nie bronie tu osób które dopuściły się do tego czynu, ale musiały zostać sprowokowane i to sąd powinien wziąć pod uwagę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj