Strona główna Polityka Zebranie mieszkańców Osiedla nr 1 w Trzemesznie

Zebranie mieszkańców Osiedla nr 1 w Trzemesznie

3049
22

Dzisiaj – 13 września – o godzinie 17:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się zebranie mieszkańców Osiedla nr 1 w Trzemesznie.

W porządku zebrania zaplanowano między innymi zgłaszanie wniosków do budżetu gminy na 2022 rok i ich przegłosowania, wystąpienie burmistrza i przewodniczącego Rady Miejskiej.

Udział w spotkaniu wezmą też pracownicy Urzędu Miejskiego, co stworzy okazję do przedstawienia problemów mieszkańców.

Osiedle nr 1 obejmuje ulicę Szymańskiego, aleję Odzyskania​ Niepodległości, Chrobrego, Dworcową, Działkową, Fabryczną, Foluską, Jesionową, Kalinową, Kasztanową, Kościuszki, Krańcową, Mieszka I, Mogileńską, Ogrodową, Piastowską, Składową, Plac Powstańców, Gnieźnieńską, Przemysłową, Różaną, 22 Stycznia, Toruńską, Wleklińskiego, Żółwia.

Zarząd osiedla zaprasza wszystkich mieszkańców i prosi o przybycie w maseczkach.

22 KOMENTARZE

  • Na filharmonię jesteśmy zbyt małym miastem, kino byłoby nieopłacalne (chyba, że bardzo małe, z jedna salą na 40 osób) ale basen to byłby dobry pomysł, zamiast kolejnych placyków.

   • Jako ciekawostkę przytoczę tu historię filharmonii w Manaus, mieście w sercu Amazonii! Wspaniały wystrój, wspaniała akustyka. Gdy powstawała, mieszkańców miało to miasteczko pewnie tyle, co Trzemeszno, za to trwał boom kauczukowy. Mówię o tym, bo to nie wielkość miasta pod względem obszaru, czy liczby mieszkańców decyduje o jego rozwoju, ale to, co mają owi mieszkańcy w głowach i kieszeniach. Pozdrawiam!

  • Czas na Mogileńską już był.są też inne ulice, które wymagają remontu. Po drugie gmina Trzemeszno otrzymała dofinansowanie na przebudowę tej ulicy. Mieliście swój czas. Nie zrobiliście nic aby ten chidnik powstał więc czekajcie sobie jak pozostałe ulice będą wyremontowane. Na drugim osiedlu też są potrzeby.
   Po trzecie zgodnie z tym co twierdzi urząd chidnik to wydatek bardzo kosztowny.
   Po Czwarte wg urzędu drzewa tam rosnące i skarpa są przeszkodą do zróbienia tam chodnika.

 1. No proszę jestem w szoku. Radni nigdy nie informują kiedy sa zabrania, informacje są rozwieszane na jakiś słupach, aby jak najmniej osób je widziało i przyszło. Kiedy zebranie osiedla nr 2? Czy za każdym razem trzeba dzwonić do gminy żeby się dowiedzieć?

 2. A kolo parku baba.chodniki.i trawę niema ku cięć.i porządki robić.A stadion piaskowy.metrowe zielsko rośnie.i dużo drzew samosiejek.obucie się ludzie z gminy.

  • Możesz sobie pisać i tak nic nie zrobią. W kasie pustka. Pieniądze są tylko na festyny, które mają sprawiać wrażenie że v wszystko jest ok.czego oczekiwać po władzy , która wyznaje platformianej wartości.

   • Gdzie są chociaż festuny gminne,na łb dostaleś,jedyny to zorganizowala parafia i rada ekonomiczns i duszpasterska,dzięki im za to bo tak nie byłoby nic

    • Janek to chyba to Ty na łeb upadłeś i padło Tobie na oczy i jesteś ślepo zapatrzony w swój świat, w którym liczy się tylko wieczna impreza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj